DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 3. a 4. epizóda

17. 07 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 3. a 4. epizóda
Dila: 3. a 4. epizóda Foto: Global Agency

Keď osud opäť zasiahne a znovu pošle Rızovi do cesty krásnu Dilu, predstaví sa jej ako miestny tesár Yavuz...

Poznanie, že krásna žena, ktorú zachránil, je İhsanova (Can Nergis) vdova, o ktorej existencii nemal ani najmenšie tušenie, Rızovi (Erkan Petekkaya) vyrazí dych. Jeho jediným šťastím v tejto nezávideniahodnej situácii je, že hrdá Dila (Hatice Şendil) sa už ako-tak upokojila a ponáhľa sa domov, inak by videla, ako sa mu oči napĺňajú slzami a opúšťajú ho sily, akoby i jeho srdce práve schytalo smrtiacu guľku... No cítil by sa nepochybne ešte horšie, keby vedel, že sa Dila rozhodla zmeniť svoje pôvodné rozhodnutie a nevrátiť sa viac do Istanbulu – len aby našla a odovzdala do rúk spravodlivosti vraha svojho muža. Aby našla jeho!

Pokoj však Rıza nenájde ani doma, v sídle Selamoğluovcov, kde spolu večne súperia dve nezmieriteľné manželky jeho nebohého otca – jeho mama Melike (Hülya Darcan) a uvravená Gurbet (Asuman Bora), mama jeho mladšieho brata Metina (Oktay Gürsoy). Preto vysadne na koňa a vyberie sa k jazeru, kde už nejaký ten piatok sám holými rukami dokončuje malú chatu, aby prišiel na iné myšlienky. No osud opäť zasiahne a znovu mu do cesty pošle krásnu Dilu, ktorej sa, z nejakého náhleho popudu - zrejme aby v jej očiach nevidel tú strašnú bolesť, nenávisť a pohŕdanie, ako keď pred ním hovorí o nepoznanom vrahovi svojho muža -, predstaví ako miestny tesár Yavuz.

No vo svojom vnútri je rozorvaný i İhsanov problémový brat Azer (Necip Memili), ktorý je na jednej strane odhodlaný nenávideného Rızu v nestráženej chvíli sám zabiť, na strane druhej však stále, aj po toľkých rokoch, hlboko miluje jeho sestru Fatmu (Ayfer Dönmez), kvôli ktorej predsa len ešte stále trochu váha. Rıza je zdesený, keď zistí, že jeho mama by pre jeho slobodu bez mihnutia oka obetovala kohokoľvek. Vlastne... Úplne každého! Aby tomu predišiel, rozhodne sa zájsť za Dilou a varovať ju, že Hacer, mame neboráka Mehmeta, ktorého Melike prinútila vziať na seba vinu za vraždu İhsana, hrozí smrť. Nanešťastie však Dila, nepoznajúc pomery v kraji, ani krutosť miestnych vodcov, jeho varovanie trestuhodne podcení...

Sledujte v stredu, 18. júla, o 22.30 a vo štvrtok, 19. júla, 4. augusta, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)