DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 7. a 8. epizóda

24. 07 2018 23:25 | Alexandra Stahlová
Dila: 7. a 8. epizóda
Dila: 7. a 8. epizóda Foto: Global Agency

Hoci ešte nie sú pripravení priznať si to, do sŕdc Dily a „Yavuza“ sa nenápadne, krok za krokom... Vkradla láska!

Nebyť Haydara (Hüseyin Soysalan), zrejme by Azerov (Necip Memili) oddaný poskok Canip (Ali Düşenkalkar) zákerne zastrelil Rızu (Erkan Petekkaya) z úkrytu ako psa! Kým si napálený Azer, ktorému Rıza opäť raz uštedril poriadnu príučku, vybije sklamanie a zlosť na Canipovi, zdá sa, že Seyit (Engin Şenkan) a Dila (Hatice Şendil) si k sebe konečne nachádzajú cestu ako otec a dcéra. Paradoxne ich k sebe emočne i názorovo tak akosi prirodzene postrčí prekvapivá návšteva – Rızova mama Melike (Hülya Darcan), ktorá nepozvaná príde „vyjednať mier“ medzi odnepamäti znepriatelenými rodinami.

Bo hoci Dila navonok vystupuje zmierlivo, aj naďalej chodí každý deň trénovať streľbu k „Yavuzovej“ chate. A práve tam ju - i pokroky, ktoré medzičasom urobila -, opäť uvidí Rıza, ktorý sa jej voľky-nevoľky musí celý týždeň vyhýbať, kým sa mu zahoja zranenia z potýčky s Azerom. Aby jej ukázal, že strieľať na fľaše a na živého tvora nie je to isté a že zabiť nenávideného Rızu nebude také jednoduché, ako si myslí, vezme ju poľovať na zajace. A hoci to spočiatku vyzerá všelijako a rozhodne to ani jeden z nich neplánoval, tento zvláštny deň ich veľmi zblíži... Naopak, iné spojenectvo dostane vážne trhliny – Canip totiž začne Azera drzo vydierať. Frustrovaný Azer sa potom opäť strašne opije a surovo zmláti svoju manželku Sultan (Yonca Cevher)...

To, o čom si služobníctvo na panstve Barazoğluovcov dosiaľ viac-menej len uťahovalo začína naberať čoraz reálnejšie kontúry – Dilina mama Eren (Yeşim Gül Akşar) ich začne dávať do laty, akoby hádam bola ich novou paňou ona, a nie jej dcéra! Dila a „Yavuz“ spolu trávia veľa času, pretože hoci ešte nie sú pripravení priznať si to, do ich sŕdc sa nenápadne, krok za krokom... Vkradla láska! No prekvapivo nie sú jediní, ktorí majú strach z vlastných citov. Napríklad Rızov brat Metin (Oktay Gürsoy) rieši vážnu dilemu - či sa rozísť, alebo zasnúbiť. Nuž a ich sestra Fatma (Ayfer Dönmez) už celé roky sama sebe klame a hlboko v srdci ukrýva pred celým svetom veľkú lásku k... Azerovi!

Sledujte v stredu, 25. júla, o 22.25 a vo štvrtok, 26. júla, o 22.30!

Komentáre ( 0)