DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 13. a 14. epizóda

02. 08 2018 23:45 | Alexandra Stahlová
Dila: 13. a 14. epizóda
Dila: 13. a 14. epizóda Foto: Global Agency

Keď Rıza povie Dile o svojich citoch k nej, po prvý raz, odkedy sa poznajú, to medzi nimi poriadne zaškrípe...

Po úteku z domu nie je Dila (Hatice Şendil) celkom sama sebou. Začína pochybovať, či neurobila chybu – má totiž odôvodnený strach, aby kvôli jej neuváženému činu nemal s jej rodinou problémy jej nový priateľ „Yavuz“ (Erkan Petekkaya). Hlboko vo svojom srdci však cíti, že sa nechce vrátiť do sídla Barazoğluovcov, ale zostať s ním a sprevádzať ho na jeho ceste za jeho pestúnkou. Ktovie, či by predsa len nekonala inak, keby vedela, že jej svokor Seyit (Engin Şenkan), mama Eren (Yeşim Gül Akşar) i švagrovci Sultan (Yonca Cevher) a Azer (Necip Memili) už začínajú panikáriť, pretože nie celkom bezdôvodne predpokladajú, že ju z pomsty uniesol niekto zo Selamoğluovcov – a že sa medzi oboma rodmi opäť schyľuje k ďalšiemu nezmyselnému násilnému stretu!

Radosť Sultan z toho, že Dilin útek „do Istanbulu“ ju pripravil o svokrovu priazeň, netrvá dlho, pretože Azer je rozhodnutý pokojne ju aj utrápiť, len aby súhlasila s rozvodom! A nepochybne by bola ešte nešťastnejšia, keby vedela, že to, čo jej osud stále upiera, jej nenávidenej švagrinej doprial už po druhý raz, hoci o tom zatiaľ ešte možno iba tuší – milujúceho muža, ktorý by pre ňu urobil všetko na svete! Ten Sultanin totiž po nociach chodieva dobývať srdce inej ženy... Fatmino (Ayfer Dönmez) srdce! No nech sa snaží, ako chce, ona ho vytrvalo odmieta – hoci keby nebol taký stratený vo svojich citoch, možno by si všimol, že bez ohľadu na to, čo vravia jej ústa... Jej oči, dych a telo hovoria jasnou rečou.

Aj keď by Rıza Dile, s ktorou sú si vďaka spoločne stráveným dňom opäť o čosi bližší, veľmi rád konečne povedal všetko o sebe a dôvodoch, prečo jej nehovoril vždy pravdu, strach z jej reakcie a následnej neodvratnej straty ich priateľstva mu to nedovolí. Nanešťastie sú jeho obavy zjavne oprávnené, pretože hoci jej povie len časť pravdy – o svojich citoch k nej -, po prvý raz, odkedy sa poznajú, to medzi nimi poriadne zaškrípe. No ktovie, možnože našťastie, pretože ak by sa to nestalo... Dila by si možno nikdy ani sama pred sebou nepriznala, čo k nemu cíti - a Barazoğluovci by ju našli v jeho spoločnosti, za čo by obaja nepochybne veľmi draho zaplatili!

Sledujte v pondelok, 6. augusta, o 22.25 a v utorok, 7. augusta,o 22.30!

Komentáre ( 0)