DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 17. a 18. epizóda

09. 08 2018 00:15 | Alexandra Stahlová
Dila: 17. a 18. epizóda
Dila: 17. a 18. epizóda Foto: Global Agency

Zneistená Dila podvedome cíti, že ju odhalenie pravdy bude bolieť. Ibaže ani len netuší, ako veľmi...

Keď Dila (Hatice Şendil) priznaním, že ho ľúbi zachráni zničenému „Yavuzovi“ (Erkan Petekkaya) život, konečne si smú aspoň chvíľku vychutnávať spoločnosť jeden druhého ako zamilovaný pár. Ľahké to však nie je, teda aspoň pre Rızu nie, pretože ktokoľvek zo známych v Sarıgöle môže neúmyselne zničiť jeho šťastie i život prezradením jeho pravej identity. Nie je však sám, kto vinou svojho pravého ja môže prísť o všetko, na čom mu záleží, podobne je na tom i Hülya (Ece Özdikici), ktorá sa po troch mesiacoch odlúčenia vráti k nič netušiacemu Metinovi (Oktay Gürsoy)...

Azerovi (Necip Memili) nepredstaviteľne odľahne, keď sa stav jeho otca Seyita (Engin Şenkan) natoľko zlepší, že ho pustia domov. No úsmev mu razom zamrzne na tvári, keď mu otec vyčistí žalúdok kvôli láske k Fatme (Ayfer Dönmez). Hubovej polievky si však užije i Dila od svojej mamy Eren (Yeşim Gül Akşar) – samozrejme kvôli Yavuzovi. A neskôr sa ujde i jemu! Pohľad do uplakaných očí milovanej Fatmy opäť prebudí v Azerovo to najhoršie. Keď zistí, že jej žiaľ má na svedomí jeho manželka Sultan (Yonca Cevher), len zázrakom ju nezabije... A tak kým po Rızovom návrate domov v sídle Selamoğluovcov konečne opäť zavládne harmónia, hoci len na chvíľočku, atmosféra u Barazoğluovcov hustne stále viac a viac. Naozaj šťastný a vyrovnaný je Azer vlastne len vo chvíľach, ktoré si ukradne s Fatmou.

Kým Rıza plánuje kvôli Dile opustiť celý svoj doterajší život i rodinu, ju oprávnené pochybnosti prinútia pátrať po pravde, hoci podvedome cíti, že ju jej odhalenie bude bolieť. Ibaže ani len netuší, ako veľmi, pretože na to, čo nevyhnutne musí nasledovať... Ju nikto a nič nemôže pripraviť!

Sledujte vo štvrtok, 9. augusta, o 23.20 a v pondelok, 13. augusta, o 22.20!

Komentáre ( 0)