DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 21. a 22. epizóda

15. 08 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 21. a 22. epizóda
Dila: 21. a 22. epizóda Foto: Global Agency

Dila čelí peklu kvôli dosiaľ nepoznanej žiarlivosti, keď sa na scéne nečakane objaví Rızova expriateľka Açelya...

Zdá sa, že trest, ktorý Dila (Hatice Şendil) vymyslela Rızovi (Erkan Petekkaya) je horší a nemilosrdnejší než smrť, a to nielen pre trestaného, ale i trestajúceho... Azer (Necip Memili) ešte nikdy nebol taký šťastný, ako práve teraz – keď od milovanej Fatmy (Ayfer Dönmez) konečne dostal bozk. Zatiaľ jediný a kratučký, no nezabudnuteľný a nespochybniteľný! Nanešťastie ho však o všetku eufóriu rýchlo pripraví diabolská Sultan (Yonca Cevher)... Po uši zaľúbený Metin (Oktay Gürsoy) stále ešte nepozná Hülyinu (Ece Özdikici) pravú tvár, preto ťažko nesie, keď jeho brat spochybní údajnú rodinnú históriu jeho lásky a trvá na tom, aby si ju rodina Selamoğluovcov pred zásnubami poriadne preverila.

Aj keď všetky jeho pokusy o zmierenie Dila sústavne odmieta a (nie veľmi úspešne) predstiera, že ho nenávidí, Rıza je pripravený bojovať o ich lásku a nevzdať sa, nech už ho to bude stáť čokoľvek. A začne tým, že kúpi budovu, v ktorej si Dila prenajala priestory pre svoju sarıgölskú právnu kanceláriu... No napätá atmosféra ho čaká i doma, a to nielen kvôli Metinovi, Hülyi a Gurbet (Asuman Bora), ktorí sú stále urazení, ale i mame Melike (Hülya Darcan), ktorá sa zjavne necíti vo svojej koži, odkedy je u nich hosťom Rızova pestúnka... Závidieť však niet čo ani jeho úbohej sestre Fatme, ktorú ničí zjavne prekliata láska k Azerovi, hoci zatiaľ nie je ani len sama pred sebou ochotná pripustiť, že ho skutočne ľúbi – život jej totiž strpčuje nielen žiarlivá Sultan, ale i mama, ktorá slepo nenávidí všetko, čo má niečo dočinenia s Barazoğluovcami!

Diline slová o tom, že má Rıza pre ňu slabosť, Azer predtým síce nebral vážne, pretože skrátka neveril, že by jeho city mohla opätovať, no zmení názor, keď mu najprv Canip (Ali Düşenkalkar) povie, že ich v Sarıgöle videl spolu a krátko nato... Mu o zakázanej tajnej láske svojho brata a jeho švagrinej porozpráva Fatma! Okrem jeho hnevu a vyhrážok však Dila musí čeliť oveľa väčšiemu peklu, ktoré jej spôsobí dosiaľ nepoznaná žiarlivosť, keď sa na scéne nečakane objaví Rızova expriateľka Açelya (Şenay Gürler)...

Sledujte vo štvrtok, 16. augusta, o 22.25 a v pondelok, 20. augusta, o 22.25!

Komentáre ( 0)