DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 23. a 24. epizóda

20. 08 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 23. a 24. epizóda
Dila: 23. a 24. epizóda Foto: Global Agency

Všetkých poriadne prekvapí, keď sa ukáže, že Dila už zhruba pätnásť týždňov nosí pod srdcom İhsanovho synčeka!

Niet pochýb, že nebyť duchaprítomného Seyita (Engin Şenkan), dnes večer by jeden z životov jeho najbližších ukončila guľka vypálená v afekte – buď Dilin (Hatice Şendil) alebo Azerov (Necip Memili)! No ktovie, možno by Azer radšej uvítal tú guľku, ako neskrývané opovrhnutie a sklamanie v otcových očiach, keď mu Dila povie svoju, patrične prifarbenú verziu toho, čo sa dnes medzi ňou a švagrom stalo – a prečo... Veľké sklamanie ale čaká i Rızu (Erkan Petekkaya), ktorého horúce esemeskové vyznanie ostane bez akejkoľvek odozvy. Netuší, že ho Dila nikdy neodstala, pretože jej mama Eren (Yeşim Gül Akşar) si ho drzo prečítala a... Vymazala. Takže keď sa o niečo neskôr Dila a Rıza stretnú, ona vôbec nevie, o čom on hovorí - a on sa zase mylne domnieva, že mu jeho milovaná z nejakého nepochopiteľného dôvodu klame. Tak či onak, vo svetle ďalších udalostí je to úplne nepodstatné. Dile totiž príde náhle neskutočne zle, a tak ju na smrť vystrašený Rıza okamžite naloží do auta a odvezie do nemocnice.

Správa, ktorú lekár krátko nato oznámi Dile, jej mame i svokrovi, ktorých Rıza pochopiteľne zalarmoval, všetkých poriadne prekvapí – ukáže sa totiž, že Dila je tehotná a už zhruba pätnásť týždňov nosí pod srdcom İhsanovho (Can Nergis) synčeka! Azer prinúti Fatmu (Ayfer Dönmez) vyznať mu lásku, lebo inak... Vraj skočí zo skaly! Keď naivný Metin (Oktay Gürsoy) uverí ďalšej Hülyinej (Ece Özdikici) rozprávke, je rozhodnutý zabezpečiť jej potrebné peniaze, nech už preto bude musieť urobiť hocičo, hoc aj ponížiť sa pred Rızom. No na to, čo bude nasledovať, rozhodne pripravený nie je - na pravdu!

Nie nadarmo sa vraví, že každý zožne to, čo zaseje. Na vlastnej koži sa o tom mimoriadne bolestne presvedčí Sultan (Yonca Cevher), ktorá tak dlho nerozumne provokuje Azera... Až sa jej to škaredo vyplatí! Všetkých Barazoğluovcov poriadne prekvapí, keď im pán Seyit počas ďalšieho Dňa sporov oznámi, že Dila... Je novou vodkyňou rodu! No to najväčšie prekvapenie nepochybne čaká nič netušiaceho Rızu, keď sa vráti z dlhej služobnej cesty v Číne....

Sledujte v utorok, 21. augusta, o 22.25  a v stredu, 22. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)