DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 33. a 34. epizóda

05. 09 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 33. a 34. epizóda
Dila: 33. a 34. epizóda Foto: Global Agency

Zvolí si smutná Dila nový život ďaleko od všetkých a všetkého, čo bolo pre ňu dôležité, alebo... Lásku?

Keď na ňu po niekoľkých dňoch, počas ktorých akoby žila v mrákotách, náhle plnou váhou doľahne strata jej dieťatka, Dila (Hatice Şendil) sa úplne zosype... V porovnaní s jej žiaľom je Azerovo (Necip Memili) trápenie ničím, no i jeho život je zrazu v troskách! Kvôli Fatme (Ayfer Dönmez) sa všetkého vzdal - a ona ho potom zradila... Obaja znepriatelení švagrovci sa so svojimi citmi vyrovnávajú po svojom – on sebaľútosťou, množstvom alkoholu a plánovaním pomsty, ona náhlym odchodom z domu, vypnutím telefónu a zmiznutím ktoviekam! Len Rızovi (Erkan Petekkaya) sa podarí vydať sa po správnej stope, keď zájde za Dilinou kamarátkou Canan (Bengü Öztürk) – a tak sa, vyzbrojený krásnym snubným prsteňom, vyberie za svojou láskou do Istanbulu. Keď to Melike (Hülya Darcan) zistí, povadí sa najprv s Haydarom (Hüseyin Soysalan), potom sa začne navážať do Metina (Oktay Gürsoy) a napokon sa opäť do krvi rozháda s Gurbet (Asuman Bora)!

Sultan (Yonca Cevher) škaredo doplatí na dôveru k Canipovej (Ali Düşenkalkar) prešpekulovanej manželke Hayriye (Özlem Tokaslan) – tá ju totiž začne nehanebne vydierať kvôli jej romániku s Raşitom (Koray Şahinbaş! Pani Eren (Yeşim Gül Akşar) temer z nôh spadne, keď s pánom Seyitom (Engin Şenkan) dorazia do Istanbulu a pred bránou svojho domu uvidí parkovať Rızu! Fatme sa nepekne vypomstí strach o Azera a výčitky svedomia za to, čo mu urobila. Ich ďalšie stretnutie totiž využije na to, aby ju opäť uniesol – ibaže tentoraz... Ju ešte aj zneužije! A tým sa jej utrpenie iba začína...

Hoci Dila robí všetko pre to, aby čo najskôr opustila krajinu, Rızovi sa napokon podarí dobehnúť ju tesne predtým, ako nastúpi na lietadlo a navždy zmizne z jeho života. A nielen on, ale i všetci prítomní v napätí čakajú, či si smutná kráska zvolí správne – nový život ďaleko od všetkých a všetkého, čo bolo pre ňu dôležité, alebo... Lásku.

Sledujte o štvrtok, 6. septembra, o 22.25 a v pondelok, 10. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)