DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 57. a 58. epizóda

17. 10 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 57. a 58. epizóda
Dila: 57. a 58. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Rıza pokúsi utopiť svoj smútok v alkohole, padne do nechutnej pasce, nastraženej Arzu a Selçukom...

Rozrušený Rıza (Erkan Petekkaya) pritlačí na Arzu (Didem Balçın), aby mu povedala pravdu. To, čo sa dozvie, ho totálne vykoľají... Azer (Necip Memili) sa po tom, čo sa mu nepodarilo zastreliť Fatmu (Ayfer Dönmez), vráti domov ako zbitý pes. Dokonca sa nevládze ani hádať s Dilou (Hatice Şendil), ktorá doňho opäť vŕta, uľavujúc tak vlastnej frustrácii... A nepochybne i preto je pôvabná hlava klanu Barazoğluovcov menej ostražitá ako zvyčajne a neprehliadne Selçukovu (Mahir Günşiray) úlisnú hru, ktorú s ňou kruto rozohráva! Keď Sultan (Yonca Cevher) nájde v Azerových veciach Fatmin obraz a rozmláti ho, Azer zošalie a pokúsi sa ju zabiť. Napadne i pani Eren (Yeşim Gül Akşar), ktorá jej príde na pomoc – a nepochybne by tentoraz svoju ženu naozaj zniesol zo sveta, nebyť Raşita (Koray Şahinbaş) a jeho mužov, ktorí ho odzbroja a... Dily, ktorá ho nemilosrdne vyhodí z domu i celého barazoğluovského pozemku.

Ešteže ho takto Dila nevidí, pretože do nepríčetnosti vytočený Rıza ani vzdialene nepripomína milého a láskavého muža, do ktorého sa zaľúbila. Práve naopak, vďaka Arzu, ktorá v ňom svojím neodpustiteľným konaním prebudila jeho horšie ja, sa zrazu nápadne mužovi, ktorým tak veľmi pohŕda. Azerovi... Hoci na druhej strane ani Dila už nie je tou istou ženou, ktorou bola, keď sa zoznámili. A zakaždým, keď sa s Rızom stretnú, sa k nemu správa ako harpya! Nečudo, že sa svoj smútok z jej straty rozhodne utopiť v alkohole – a priľahko tak padne do mimoriadne nechutnej pasce, nastraženej Arzu a Selçukom...

Prezidentom asociácie producentov citrusov sa v najtesnejších voľbách v histórii prekvapivo stane Dila, ktorá o jeden jediný hlas porazí Rızu. O hlas, ktorý jej dal práve on, čo však ona nevie! Keď Azer vidí, ako dobre si Fatma a Serdar (Ozan Çobanoğlu) rozumejú, v jeho hlave sa zrodí ďalší šialený plán. Aby ho však mohol zrealizovať, potrebuje peniaze – a na ich získanie využije nepoučiteľnú Sultan, ktorá si všetkými svojimi činmi pomaly, ale isto dláždi cestu do horúcich pekiel!

Sledujte vo štvrtok, 18. októbra, o 22.20 a v pondelok, 22. októbra, o 22.20!

Komentáre ( 0)