DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 59. a 60. epizóda

22. 10 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 59. a 60. epizóda
Dila: 59. a 60. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Fatma dozvie, že ju Azer uniesol preto, aby ho Rıza zabil, je presvedčená, že sa nadobro zbláznil!

Súdny človek by si to po dvoch predošlých pokusoch s naozaj katastrofálnymi následkami určite rozmyslel, no Azer (Necip Memili) rozvážnosťou nikdy veľmi neoplýval, a tak Fatmu (Ayfer Dönmez) unesie i po tretí raz! Ani on, ani Dila (Hatice Şendil), ani nik iný zatiaľ ešte netuší, že Sultan (Yonca Cevher) v snahe utajiť svoj najväčší hriech vážne zranila pani Eren (Yeşim Gül Akşar), ktorú teraz v kufri auta spolu s Raşitom (Koray Şahinbaş) vezú ktoviekam! A je to ešte horšie, keď sa totiž úbohá žena preberie a pokúsi sa ujsť... Sultan jej zasadí ďalší, tentoraz už fatálny úder – a keď sa zbavia jej tela a vrátia sa domov, spáli i lekársku správu o Azerovej neplodnosti, kvôli ktorej sa z nej stala vrahyňa! Keď Melike (Hülya Darcan) ráno zistí, že Fatma kamsi zmizla, a zburcuje celý dom, je už príliš neskoro – Azer ma v podstate celú noc na to, aby ju odvliekol ktoviekam... A o tom, že ju určite uniesol, nepochybuje ani jej mama, ani Rıza (Erkan Petekkaya), ale ani Dila, ktorá sa o jej zmiznutí dozvie od Selçuka (Mahir Günşiray).

Nielen Rıza je v šoku, keď sa dozvie o tom, že Azer behal za jeho sestrou. Podobne sú na tom aj Selçuk a Serdar (Ozan Çobanoğlu), ktorí sa o tom dozvedia od ich špiónky v dome Selamoğluovcov - Arzu (Didem Balçın). Na rozdiel od Sultan, ktorá sa snaží na všetko čo najrýchlejšie zabudnúť, Raşita (Koray Şahinbaş) príšerne hryzie svedomie. Aj preto je pre ňu ľahké a preňho veľmi ťažké klamať Dile, ktorá zo strachu o matku, o ktorej nemá vôbec žiadne správy, pomaly šalie... Keď sa Fatma dozvie, že ju Azer uniesol preto, aby ho Rıza zabil, je presvedčená, že sa nadobro zbláznil!

Na druhý deň ráno, hneď, ako sa prokurátorka Canan (Bengü Öztürk) na miestne domnelej autonehody na vlastné oči presvedčí, že mŕtva vo vraku auta je pani Eren, zavolá Dile... Rıza o nešťastí, ktoré postretlo jeho milovanú, zatiaľ nič nevie, pretože s Haydarom (Hüseyin Soysalan) a svojimi mužmi už viac ako 24 hodín prečesáva kopce v zúfalej snahe nájsť nezvestnú sestru...

Sledujte v utorok, 23. októbra, o 22.20 a v stredu, 24. októbra, o 22.20!

Komentáre ( 0)