DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 61. a 62. epizóda

24. 10 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 61. a 62. epizóda
Dila: 61. a 62. epizóda Foto: Global Agency

Rıza je rozhodnutý udať sa, cestou na políciu však v dôsledku zranenia, ktoré trestuhodne podcenil, skolabuje...

Dila (Hatice Şendil) je v šoku, keď Rıza (Erkan Petekkaya) chladnokrvne vyprázdni do Azera (Necip Memili) celý zásobník. No jej zdesenie je nič v porovnaní s hystériou, ktorej podľahne Fatma (Ayfer Dönmez), ktorá na miesto činu dobehne krátko po nej spolu s Haydarom (Hüseyin Soysalan) – ničí ju predstava, že jej milovaný brat kvôli nej stal vrahom. Keď však všetci zúčastnení okrem Dily rýchlo zmiznú, stane sa niečo neuveriteľné... Zdanlivo mŕtvy Azer sa preberie! Vďaka adrenalínu sa krehkej Dile podarí nemožné - dostane ho do auta a odvezie do nemocnice! Keď sa Melike (Hülya Darcan) od syna dozvie, že zabil Azera, okamžite začne proti jeho vôli plánovať, kto na seba vezme jeho vinu. Na úbohú Fatmu je toho v tento prekliaty deň už naozaj priveľa, a tak sa rozhodne bratovi povedať celú pravdu – že na Azera vtedy nestrieľala ona, ale mama, pretože ju ten pes Azer znásilnil! No iná šialenosť z jej úst všetkých z rodiny zasiahne ako blesk... Fatmino priznanie, že sa do Azera zaľúbila!

Keďže Rıza nedvíha Dile telefón, stále je presvedčený o tom, že Azera zabil. Je rozhodnutý udať sa, cestou na políciu však v dôsledku zranenia, ktoré trestuhodne podcenil, sám skolabuje. Nebyť duchaprítomného Haydara, zrejme by vykrvácal! Keď lekári počas niekoľkohodinovej operácie zachránia Azera, Dila uteká na statok Selamoğluovcov povedať milovanému Rızovi, že sa nestal vrahom, že je v bezpečí. A v jedinom slabom momente tak príde úplne o všetko! Aj keď nie všetko vyšlo podľa jeho pôvodných plánov, Selçuk (Mahir Günşiray) je opäť na koni – vďaka dôležitým informáciám od zradkyne Arzu (Didem Balçın)...

Nech to znie akokoľvek absurdne, keď sa Fatma dozvie, že Azer žije, ponáhľa sa za ním do nemocnice. Pretože niekde v kútiku svojho srdca, napriek všetkému, čo sa stalo... Ho stále ľúbi. Dila je odhodlaná pomôcť Rızovi za každú cenu, čo v preklade znamená ďalší nepríjemný stret s Melike, druhú šancu pre darebákov Hayriye (Özlem Tokaslan) a Canipa (Ali Düşenkalkar), no predovšetkým... Diabolský pakt s Azerom, v ktorom kľúčovú rolu zohráva Fatma!

Sledujte vo štvrtok, 25. októbra, o 22.25 a v pondelok, 29. októbra, o 22.20!

Komentáre ( 0)