DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 63. a 64. epizóda

29. 10 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 63. a 64. epizóda
Dila: 63. a 64. epizóda Foto: Global Agency

Dila je zúfalá, že jej citom a vyznaniam Rıza neverí natoľko, aby z nej ešte predtým, než sa udá... Urobil svoju ženu.

Zatiaľ nik netuší, že za rozhodnutím kompetentných v Ankare odvolať z prípadu prokurátorku Canan (Bengü Öztürk) treba hľadať intrigána Selçuka (Mahir Günşiray), ktorý je rozhodnutý urobiť naozaj čokoľvek, aby Rızu (Erkan Petekkaya) potupil a zničil! Pre Dilu (Hatice Şendil) je nemysliteľné, aby o milovaného muža prišla, preto tvrdohlavo odmieta opustiť ho čo i len na minútu – ak nebude iná možnosť, je pripravená ujsť s ním! Kým obom sa zatiaľ darí uniknúť uniformovaným prenasledovateľom, Azer (Necip Memili) skončí za mrežami. Keďže Fatma (Ayfer Dönmez) naňho dosiaľ nepodala trestné oznámenie, verí, že vo väzení sa dlho neohreje – no vďaka Melike (Hülya Darcan) je zrazu všetko inak...! Kým je Dila preč zo statku Barazoğluovcov, potvore Sultan (Yonca Cevher) poriadne narastú rožky. Myslí si, že je tam paňou a robí rozhodnutia, ktoré jej neprináležia – a vďaka Raşitovi (Koray Şahinbaş) jej nik neodporuje...

Dila je zúfalá, že jej citom a vyznaniam Rıza neverí natoľko, aby z nej ešte predtým, než sa udá... Urobil svoju ženu. Nie je sama, komu jeho rozhodnutie ísť na políciu trhá srdce a vháňa do očí horúce slzy, rovnako sú na tom i jeho sestra a mama, ktorým sa jeho odchodom zrúti celý svet. Ktovie, či by Rıza konal rovnako, ak by vedel, že domnelý priateľ, ktorému s dôverou zveril všetky svoje ženy... Je zákerný podliak, ktorý mu po celý čas vráža pomyselný nôž do chrbta a ktorý dokonca so zvráteným potešením zariadi, aby skončil v jednej cele s Azerom, aj keď je to protizákonné!

Stane sa však, čo nik nečakal. Nielenže totiž odvekí nepriatelia akýmsi zázrakom jeden druhého nezabijú, ale, nech už to znie akokoľvek neuveriteľne, uvedomia si, že majú veľa spoločného. Zdá sa, že Azer sa nemýli a jediný človek, ktorý ho dokáže pochopiť... Je Rıza.

Sledujte v utorok, 30. októbra, o 22.25 a v stredu, 31. októbra, o 22.20!

Komentáre ( 0)