DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 65. a 66. epizóda

31. 10 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 65. a 66. epizóda
Dila: 65. a 66. epizóda Foto: Global Agency

Keď si Selçuk uvedomí, že sa jeho plány rúcajú, rozhodne sa nenávideného Rızu umlčať raz a navždy!

Fatma (Ayfer Dönmez) ako v tranze zájde na políciu a stiahne trestné oznámenie na Azera (Necip Memili), ktoré ju donútila podať jej mama Melike (Hülya Darcan). Tá o tom zatiaľ nemá ani najmenšie tušenie, pretože má práve plné ruky práce s Arzu (Didem Balçın) – vďaka Dile (Hatice Şendil) už totiž vie, že práve ona udala Rızu (Erkan Petekkaya)! Fatma je po tom, čo urobila, v obrovskom šoku. Musí sa niekomu zdôveriť – a tým niekým je Dila, ktorá jediná ju dokáže pochopiť. Ak vôbec niekto... Prokurátorka Canan (Bengü Öztürk) sa vráti na statok Barazoğluovcov, aby opäť vypočula Sultan (Yonca Cevher) a Raşita (Koray Şahinbaş) v súvislosti so stále otvoreným vyšetrovaním smrti pani Eren (Yeşim Gül Akşar). Selçuk (Mahir Günşiray) a Serdar (Ozan Çobanoğlu) sa po prvý raz v živote zúrivo pohádajú - kvôli Fatme. Serdar totiž na rozdiel od brata jej šokujúce konanie chápe – pretože sa do nej medzičasom skutočne zaľúbil...

Arzu sa podarí pod rúškom noci vykĺznuť zo sídla Selamoğluovcov a ukradnúť Selçukovi pár mimoriadne zaujímavých dôkazových CD-čiek. To najdôležitejšie, na ktorom z jeho poverenia skompromitovala Rızu, medzi nimi síce nie je, no na vydieranie to stačí... Keď súd vzhľadom na okolnosti okamžite prepustí Azera na slobodu a Melike sa dozvie prečo, zúrivo sa do dcéry pustí – slovne i fackami. Zastaví ju až šok z Fatminho priznania, že Azera miluje... Keď si Selçuk uvedomí, že sa jeho plány rúcajú, rozhodne sa nenávideného Rızu umlčať raz a navždy!

Diabolská Sultan sa poistí pre prípad, že by sa Raşit zosypal – zaobstaraním falošného listu na rozlúčku začne plánovať jeho „samovraždu“! V rozmedzí ani nie 24 hodín sa Rızov život dokonale obráti hore nohami. Najprv sa na vlastnej koži bolestne presvedčí o Selçukovej vražednej dvojtvárnosti a vzápätí... Získa slobodu vďaka falošnej výpovedi človeka, od ktorého by to ani on, ani nik iný nečakal!

Sledujte vo štvrtok, 1. novembra, o 22.20 a v pondelok, 5. novembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)