DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 69. a 70. epizóda

07. 11 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 69. a 70. epizóda
Dila: 69. a 70. epizóda Foto: Global Agency

Sotva sa Rıza s Dilou udobria - a už je znova oheň na streche! Ako inak, kvôli láske Fatmy a Azera...

Keď Dila (Hatice Şendil) zistí, že Rıza (Erkan Petekkaya) skypuje s Arzu (Didem Balçın) a jej dcérou, hneď vie, koľká bije... Že podľa testov je muž, ktorého miluje, otcom 12-ročnej malej slečny! Jeho nepochopiteľný prístup – akoby sa jej to vôbec netýkalo -, ale i ďalší z Melikiných (Hülya Darcan) nenávistných výstupov ju hlboko rania. Už skrátka nedokáže... A ani nechce neustále brať ohľad len naňho a jeho potreby! Potrebuje myslieť i na seba a svoje city. A zákerná hnusoba Arzu jej to, žiaľ, ešte poriadne osladí! Fatma (Ayfer Dönmez) je nešťastná, že jej túžbu konečne sa vydať za Azera (Necip Memili) a byť s ním šťastná sabotuje nielen jej nenávisťou a pohŕdaním presiaknutá mama, ale i jej brat, ktorý tvrdohlavo odmieta pripustiť, že ich životná situácia je v mnohých ohľadoch podobná. Nešťastný je ale i Azer, ktorému sa zrazu zjaví jeho nebohý otec, pán Seyit (Engin Şenkan) – aby mu vyjavil, že šťastný bude len vtedy, ak napraví všetky svoje hriechy.

Sotva sa Rıza s Dilou aj napriek všetkému ako-tak udobria - a už je znova oheň na streche! Ako inak, kvôli láske Fatmy a Azera. Dila totiž Rızovi povie, že k nim prídu na pytačky a poradí mu, aby dôsledne zvážil, či mladým odoprie svoj súhlas, pretože inak... Sestru určite stratí. Melikino zúrivé odmietanie Azera a Dily ako potenciálneho zaťa a nevesty otvorí v Haydarovom (Hüseyin Soysalan) srdci staré rany. Keď jej pripomenie, akí nešťastní boli oni sami, keď ich osud kruto rozdelil, stratí svoju zvyčajnú ostražitosť, a tak ich starostlivo skrývané tajomstvo... Už zrazu nie je tajomstvom!

Rıza je znechutený, keď zistí, že sa Arzu bezuzdne spíja a ako otrasne sa správa k dcére. Rozhodne sa preto čo najskôr vyraziť do Paríža a dcéru odtiaľ odviesť! Pytačky Barazoğluovcov u Selamoğluovcov sú ako zlý vtip - formálne totiž síce všetci súhlasia, no vnútorne sú stále proti. V porovnaní so samotnou svadbou je to však, žiaľ, ešte hotová idylka...

Sledujte vo štvrtok, 8. novembra, o 22.20 a v pondelok, 12. novembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)