DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 71. a 72. epizóda

12. 11 2018 23:50 | Alexandra Stahlová
Dila: 71. a 72. epizóda
Dila: 71. a 72. epizóda Foto: Global Agency

Na statku Barazoğluovcov sa opäť zjaví polícia – vo vyšetrovaní smrti pani Eren totiž nastal ďalší šokujúci zvrat!

Takmer celý Rızov (Erkan Petekkaya) svet sa od jej nečakaného príchodu do sídla Selamoğluovcov točí už len okolo jeho dcéry – a zvyšný čas hrdý sarıgölský vodca trávi v nemocnici, pri svojej mame (Hülya Darcan), ktorú zradilo srdce. Nik zatiaľ nechápe, prečo si nezvyčajne rezervovaná Dila (Hatice Şendil) za týchto okolností drží od svojho milého odstup. A opäť to škrípe aj medzi Fatmou (Ayfer Dönmez) a Azerom (Necip Memili) – samozrejme vinou diablice Sultan (Yonca Cevher)! Aby úplne nezošalela, potrebuje sa Dila niekomu zdôveriť, preto zájde za Canan (Bengü Öztürk), ukáže jej to odporné CD-čko a prizná sa jej, že len zázrakom Rızu nezastrelila! Aby zbytočne nerobila v rodine zlú krv, Fatma sa rozhodne zatiaľ bratovi zamlčať, čo zistila o mame a Haydarovi (Hüseyin Soysalan), a tak sa správca smie znovu vrátiť na statok bez toho, aby Rıza vôbec vedel o jeho odchode.

Všetkých na statku Barazoğluovcov poriadne prekvapí návšteva z Istanbulu – Dilin a Cananin kamarát Suat (Görkem Mertsöz). Ešte prekvapenejší, a rozhodne nie príjemne, je však Rıza... Azerova prekvapivá premena na romantika neujde nielen jedovitej Sultan, ale ani Hayriye (Özlem Tokaslan) a Canipovi (Ali Düşenkalkar), ktorí ju preto s neskrývaným potešením podpichujú. Všetkým však razom zamrznú úsmevy na tvárach, keď sa na statku zrazu opäť zjaví polícia s prokurátorkou Canan – vo vyšetrovaní smrti pani Eren (Yeşim Gül Akşar) totiž nastal ďalší šokujúci zvrat!

Azer urobí osudovú chybu, keď opäť navštívi Serdara (Ozan Çobanoğlu) vo väzení, aby sa mu detinsky pochválil svadbou s Fatmou. V Serdarovi sa totiž zrazu niečo zlomí a jeho srdce zaplaví zúrivá nenávisť – no nielen k Azerovi a Fatme, ale i... Rızovi.

Sledujte v utorok, 13. novembra, o 22.20 a v stredu, 14. novembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)