DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 73. a 74. epizóda

14. 11 2018 23:25 | Alexandra Stahlová
Dila: 73. a 74. epizóda
Dila: 73. a 74. epizóda Foto: Global Agency

Suat sa k Rızovi nielenže naďalej správa maximálne arogantne, ale dokonca sa mu i hlúpo vyhráža!

Ublížený Serdar (Ozan Çobanoğlu) nielen dôrazne poprie, že jeho nebohý brat Selçuk (Mahir Günşiray) má prsty v Arzuinej (Didem Balçın) špinavej hre, ale navyše ešte aj obviní Rızu (Erkan Petekkaya), že túto nechutnosť, ktorá tak veľmi zraňuje Dilu (Hatice Şendil), má na svedomí on sám. Dila mu, nanešťastie, uverí - a spáli za sebou všetky mosty! Nežná Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) síce sníva o veľkej láske, no pokusy nového mladého šoféra na statku Barazoğluovcov o flirt akoby vôbec nevnímala... Rıza je úplne besný, a tak keď mu zavolá Arzu, aby ho požiadala o pomoc, len na ňu zúrivo vypení a ani si ju nevypočuje, a preto nevie, že ju drží v zajatí jej bývalý Kadir (Emre Melemez) – naozaj veľmi, veľmi nebezpečný muž... Po návrate z nemocnice je Melike (Hülya Darcan) na nespoznanie. Nielenže sa bez zábran začne zbližovať s vnučkou, ale navyše je dokonca milá aj k... Azerovi (Necip Memili).

Suat (Görkem Mertsöz) hlúpo nedbá na dobré rady svojich kamarátok a k Rızovi sa nielenže naďalej správa maximálne arogantne, ale dokonca sa mu i vyhráža! Keď si Azer vypočuje, ako si dvojica robotníkov nemiestne uťahuje z ďalšieho, kvôli jeho možnej impotencii, akoby náhle úplne zošalel – neprimerane tvrdo ich potrestá. Zrazu akoby to opäť bol ten starý, desivý Azer. No nie celkom, bezdetnému smoliarovi totiž ponúkne finančnú pomoc, aby on alebo jeho žena mohli absolvovať potrebnú terapiu. Jeho zlé a veľmi nebezpečné ja však naplno pocíti Sultan (Yonca Cevher) – Azer totiž podvedome cíti, že vraždu pani Eren (Yeşim Gül Akşar) má na svedomí práve jeho bývalá žena!

Keď si Hayriye (Özlem Tokaslan) a Canip (Ali Düşenkalkar) všimnú, ako je Yasemin vedľa zo Sultaninho lekára Hakana (Emre Aksoy), smiechu sa nezdržia. A to ani nevidia, ako sa pred ním chúďa dievča nechtiac strápni... Melike sa rozhodne udobriť sa s Dilou. Na návštevu barazoğluovského statku si však, žiaľ, vyberie ten najhorší možný čas – zničená a potupená Dila sa totiž práve balí do Istanbulu...

Sledujte vo štvrtok, 15. novembra, o 22.25 a v pondelok, 19. novembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)