DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 75. a 76. epizóda

19. 11 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 75. a 76. epizóda
Dila: 75. a 76. epizóda Foto: Global Agency

Dilin hnev sa obráti proti jedinému človeku, ktorý podľa nej môže mať na svedomí vraždu jej mamy... Azerovi!

Zdá sa, že nič na svete nedokáže Dilu (Hatice Şendil) prinútiť prehodnotiť jej rozhodnutie odísť a začať znovu s čistým štítom v rodnom Istanbule – ani keď sa na statku Barazoğluovcov objaví hlúčik rozrušených zamestnancov, aby sa posťažovali na Azera (Necip Memili) a uprosili ju, nech zostane ich vodkyňou. No stane sa malý zázrak a... Cestou na letisko si Dila svoj odchod z Adany predsa len rozmyslí! Rızovi (Erkan Petekkaya), ktorý je ešte stále v riadnom šoku z toho, že jeho mama Melike (Hülya Darcan) teraz stojí na Dilinej strane, padne zo srdca obrovský kameň. Považuje to totiž za znamenie, že ich láska možno predsa len ešte má šancu! Azer je stále viac a viac nešťastný a vyšinutý – kvôli svojej neplodnosti, o ktorej zo strachu, ako sa naňho potom budú ľudia dívať, nedokáže s nikým hovoriť. A už vôbec nie s milovanou Fatmou (Ayfer Dönmez). Arzu (Didem Balçın) je síce riadna potvora a za všetky špinavosti, ktoré má na svedomí, si nepochybne zaslúži trest, no to peklo, ktoré teraz prežíva... Je trestom možno až prikrutým.

Rızova dcéra už nie je dieťa, preto cíti, že jej on a jeho mama niečo taja, niečo veľmi dôležité. Niečo o jej mame! Preto sa, pochopiteľne, búri. Keď prokurátorka Canan (Bengü Öztürk) povie Dile, že smrť pani Eren (Yeşim Gül Akşar) zosnoval niekto z jej statku, niekto vplyvný a mocný... Jej zúrivý hnev sa pred zrakmi všetkých zamestnancov obráti proti jedinému človeku, ktorý podľa nej môže mať na svedomí jej vraždu... Azerovi! Paradoxne však práve on je jediný, kto pozná desivú pravdu, no hoci by ju najradšej hneď pred všetkými odhalil identitu skutočného vraha, nemôže – stratil by totiž úplne všetko!

Krehká Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) je evidentne po uši zamilovaná do sympatického lekára Hakana (Emre Aksoy) – na veľkú smolu šoféra Efeho (Ercan Özdal), ktorý je zase úplne paf z nej. Bodavé ostne žiarlivosti však bolestne drásajú i ďalšie srdce... Rızovo! Tomu sa totiž nevidí priateľstvo medzi Dilou a vrcholne nesympatickým Suatom (Görkem Mertsöz)...

Sledujte v utorok, 20. novembra, o 22.20 a v stredu, 21. novembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)