DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 77. a 78. epizóda

21. 11 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 77. a 78. epizóda
Dila: 77. a 78. epizóda Foto: Global Agency

Ktovie, ako by sa asi Rıza zatváril, keby vedel, že osudová Haydarova láska bola... Jeho mama Melike?!

Nech už je Dila (Hatice Şendil) na Rızu (Erkan Petekkaya) akokoľvek napálená, keď si ju majetnícky pritiahne a vášnivo ju zovrie v náručí, má čo robiť, aby v sebe znovu rozdúchala slabnúci hnev, ktorý jediný ju stále ešte drží na nohách. Tak rada by uverila jeho dotykom, bozkom... No najmä slovám, ktorých pravdivosť neustále spochybňuje – aby sa utvrdila v správnosti rozhodnutia ich vzťah raz navždy ukončiť! Sultan (Yonca Cevher) zahrá pred všetkými na statku vskutku majstrovské divadielko – predstiera kontrakcie, len aby nevyšlo najavo, že starý muž, ktorému zaplatila za Raşitov (Koray Şahinbaş) list na rozlúčku, hľadá práve ju! Canan (Bengü Öztürk) urobí osudovú chybu, keď Suatovi (Görkem Mertsöz) prezradí, že Dilinho manžela zastrelil Rıza. Nemá totiž ani najmenšiu predstavu, čoho všetkého je ich kamarát schopný! Efeho (Ercan Özdal) žiarlivosť na Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) a Hakana (Emre Aksoy) je neprehliadnuteľná, preto nečudo, že si z neho Canip (Ali Düşenkalkar) zlomyseľne uťahuje.

Ktovie, ako by sa asi Rıza zatváril, keby vedel, že osudová láska, o ktorej mu Haydar (Hüseyin Soysalan) s takým zanietením rozpráva, nebola žiadna fiktívna Cemile, ale... Jeho mama Melike (Hülya Darcan)?! Ani x-tý telefonát od zrútenej Arzu (Didem Balçın) nedokáže Rızu presvedčiť, že naňho opäť niečo nehrá a že jej tentoraz skutočne ide o život. Keď jej väzniteľ zistí, že táto cesta nikam nevedie, rozhodne sa zmeniť plány a... Odcestovať aj s ňou okamžite do Adany! Canan zneistie, keď zistí, s akým nasadením sa Suat vrhol do prešetrovania Rızovho prípadu – a že je zjavne rozhodnutý neprestať, kým Rızu nedostane za mreže!

Kto by si bol pomyslel, že akurát rozhovor s Canipom (Ali Düşenkalkar) otvorí Azerovi (Necip Memili) oči a navedie ho na správnu stopu? Reč je, samozrejme, o stratégii jeho exmanželky Sultan... Fatma (Ayfer Dönmez) navštívi Serdara (Ozan Çobanoğlu) a požiada ho, aby sa s ňou už viac nesnažil spojiť – a aby, pre dobro všetkých, ten nezmyselný spor s jej bratom konečne ukončil...

Sledujte vo štvrtok, 22. novembra, o 22.20 a v pondelok, 26. novembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)