DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 79. a 80. epizóda

26. 11 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 79. a 80. epizóda
Dila: 79. a 80. epizóda Foto: Global Agency

Dila temer spadne z nôh, keď zbadá Arzu! Než ju ale vôbec stihne osloviť, Arzu zbabelo ujde...

Keď si Rızova (Erkan Petekkaya) dcéra Melis (Billur Duru) nechtiac vypočuje jeho rozhovor s Dilou (Hatice Şendil) a Melike (Hülya Darcan) a dozvie sa, že je jej otec, spanikári a ujde! Všetci na statku sídla Selamoğluovcov sú, pochopiteľne, okamžite na nohách a vydajú sa ju hľadať... Zákerný Suat (Görkem Mertsöz) už má v rukách temer všetko na zničenie Rızu, chýba mu už len jedna jediná vec, aby ho dostal za mreže – a získať ju môže jedine s pomocou Canan (Bengü Öztürk)! Keď sa rozrušená Dila vyberie do nákupného centra, aby prišla na iné myšlienky, temer spadne z nôh, keď zbadá Arzu (Didem Balçın) prezerať si veci na stojanoch, akoby sa nechumelilo! No než sa jej stihne čokoľvek spýtať, Arzu zbabelo ujde... Po hádke s Fatmou (Ayfer Dönmez) sa v Azerovi (Necip Memili) niečo zlomilo a znovu je späť ten zúrivý a veľmi, veľmi nebezpečný šialenec, s ktorým sa rozhodne neradno ťahať za prsty – o to paradoxnejšie vyznieva, že je to prekvapivo práve on, kto nájde vyčerpanú a zranenú Melis!

Potvora Sultan (Yonca Cevher) sa rozhodne pomôcť zaľúbenému Efemu (Ercan Özdal) získať Yasemin (Makbule Sitare Akbaş). Samozrejme nie z dobroty duše, ale aby jej bol zaviazaný a musel jej láskavosť oplatiť. Netuší, že Efe je lojálny k Azerovi a všetko mu povie. Apropo, Azer... Zaslepený chorou žiarlivosťou zaplatí skupinke väzňov, aby Serdara (Ozan Çobanoğlu) poriadne zmlátili! Keďže sa Fatma mame a Haydarovi (Hüseyin Soysalan) ako besná fúria vyhráža, že Rızovi povie o ich zakázanej láske, Haydar sa s ťažkým srdcom rozhodne statok opäť opustiť – a tentoraz už navždy.

Keďže Canan cúvne a nechce už viac žiadnym zo svojich činov ublížiť ani Dile, ani Rızovi, musí Suat nájsť iný spôsob, ako sa dostať k tomu, čo potrebuje na eliminovanie nenávideného soka. Nanešťastie netrvá dlho a podarí sa mu to...

Sledujte v utorok, 27. novembra, o 22.20 a v stredu, 28. novembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)