DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 81. a 82. epizóda

28. 11 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 81. a 82. epizóda
Dila: 81. a 82. epizóda Foto: Global Agency

Serdar sa rozhodne povedať Rızovi pravdu. Rızove prvé kroky z väznice preto pochopiteľne smerujú za Dilou...

Keď sa Rıza (Erkan Petekkaya) od Fatmy (Ayfer Dönmez) dozvie o dlhoročnom vzťahu ich mamy (Hülya Darcan) a správcu (Hüseyin Soysalan), nepredstaviteľne sa rozzúri. A to si myslel, že ho už po novinkách o Arzu (Didem Balçın) len tak ľahko niečo nerozhádže... Nanešťastie zatiaľ nevie, že sa nad ním už začali zbiehať ničivé mračná, pretože sviniar Suat (Görkem Mertsöz) už proti nemu má úplne všetko, čo potreboval! Sultan (Yonca Cevher) sa nedokáže zdržať smiechu, keď zistí, že muž, ktorý ju mohol spojiť s vraždou Raşita (Koray Şahinbaş), je mŕtvy. Dobrá nálada ju ale razom prejde, keď sa ukáže, že nebohý sa pred smrťou so svojím hriechom niekomu zveril! Úbohý Haydar... To, ako zúrivo si ho maximálne pobúrený Rıza podá, si rozhodne nezaslúžil – a už vôbec nie, aby ho muž, ktorému bol celé roky druhým otcom, nazval zradcom a chcel ho zastreliť ako prašivého psa! Rızu, žiaľ, nedokáže upokojiť ani Melike, ktorá chráni Haydara vlastným telom, no prekvapivo sa ho podarí zastaviť... Azerovi (Necip Memili)!

Dila (Hatice Şendil) je v šoku, keď sa od Suata dozvie, že znovu otvoril prípad smrti jej manžela İhsana (Can Nergis). Poriadne ju to zneistí a vystraší, pretože nech už sa medzi ňou a jej láskou stalo čokoľvek, za mrežami ho vidieť rozhodne nechce. Melis (Billur Duru) je veľmi nešťastná, že sú jej otec a stará mama rozhádaní, no nie je, žiaľ, v jej silách zmeniť to. Potvora Sultan využije krehkú Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) a jej detsky naivnú zaľúbenosť do mladého lekára Hakana (Emre Aksoy) pre svoje odporné intrigy! Po brutálnej bitke sa Serdar (Ozan Çobanoğlu) rozhodne povedať Rızovi pravdu. Rızove prvé kroky z väznice preto pochopiteľne smerujú za Dilou...

Keď Melike náhodou zazrie v meste Arzu v sprievode vrcholne nesympatického a maximálne podozrivo pôsobiaceho Kadira, dôrazne ju varuje, aby sa neodvažovala opäť dcére nejako ublížiť, lebo...!

Sledujte vo štvrtok, 29. novembra, o 22.25 a v pondelok, 3. decembra, o 23.15!

Komentáre ( 0)