DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Dila: 83. a 84. epizóda

04. 12 2018 00:15 | Alexandra Stahlová
Dila: 83. a 84. epizóda
Dila: 83. a 84. epizóda Foto: Global Agency

Utrápená Dila má pocit, akoby sa prebudila v nočnej more a nemohla viac nikomu veriť, na nikoho sa spoľahnúť...

Všetci na statku Selamoğluovcov sú v obrovskom šoku, keď polícia na príkaz slizkého Suata (Görkem Mertsöz) zatkne Rızu (Erkan Petekkaya) – za vraždu İhsana Barazoğluho (Can Nergis). Nič netušiaca Dila (Hatice Şendil) naňho preto čaká márne... Keď sa napokon o všetkom dozvie z telefonátu dobiela rozzúrenej Melike (Hülya Darcan), pochopiteľne ju to poriadne vykoľají. O to viac, že si všetci myslia, že Rızovo zatknutie má na svedomí ona... Jej vnútorná rozorvanosť je ale nič v porovnaní s tou Azerovou (Necip Memili), ktorému sa pri každej zmienke o tom, že Sultanino (Yonca Cevher) dieťa je i jeho potomkom, doslova vrie krv v žilách od hnevu a poníženia! No hneď mu zdvihne náladu zistenie, že jeho švagor Rıza skončil za mrežami... Canip (Ali Düşenkalkar) je taký šťastný, keď sa jeho Hayriye (Özlem Tokaslan) konečne znova vráti domov, že sa od radosti temer rozplače – no namiesto toho, aby jej povedal, ako veľmi ju má rád, len hlúpo zabrble čosi o tom, aký je nekonečne unavený, keďže musel pracovať aj za ňu!

Keďže všetci majú na práci niečo iné, napokon Sultaninho rozkošného synčeka okrem jeho mamy hneď po narodení privítajú na našom svete len Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) a Hayriye... Smutná a utrápená Dila má pocit, akoby sa zrazu prebudila v otrasnej nočnej more a nemohla viac nikomu veriť, na nikoho sa spoľahnúť – a akoby to nestačilo, besniaca Melike ju opäť nepredstaviteľne poníži! Súdne pojednávanie s Rızom má rýchly priebeh a trpký koniec – na základe nových dôkazov súd hrdého vodcu rodu Selamoğluovcov odsúdi za vraždu! Azer vytrvalo ignoruje Sultan a jej synčeka, a tak trovy za pôrod a popôrodnú starostlivosť zaplatia z vlastného Canip s Hayriye...

Nech už si potvora Arzu (Didem Balçın) myslí čokoľvek, keď sa rozhodne využiť Rızovo zatknutie a prísť za Melis (Billur Duru), no na takúto šokujúcu dcérinu reakciu rozhodne pripravená nie je, ani na chlapa ako Azer. A on zase rozhodne nie je pripravený na to, čo ho čaká doma!

Sledujte v utorok, 4. decembra, o 23.15 a v stredu, 5. decembra, o 23.10!

Komentáre ( 0)