DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 25. a 26. epizóda

22. 08 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 25. a 26. epizóda
Dila: 25. a 26. epizóda Foto: Global Agency

Selamoğluovci sú v šoku, keď polícia zatkne a posadí za mreže smoliara Metina – za údajné znásilnenie!

Správa o tom, že Dila (Hatice Şendil) čaká dieťa, Rızu (Erkan Petekkaya) úplne odrovná. Dokáže síce, ako sa patrí, zablahoželať pánovi Seyitovi (Engin Şenkan) k vnúčatku a prijať jeho pozvanie na večeru, no jeho srdce akoby ktosi bolestne zovrel v zveráku, z ktorého niet úniku. V návale zničujúcej sebaľútosti krátko nato zdemoluje chatku, ktorá bola svedkom zrodu ich lásky. Lásky, ktorá za týchto okolností už nemá žiadnu budúcnosť... Preto odvahu na posledný rozhovor so svojou láskou nazbiera až o nekonečných sedem dní! Napriek odpusteniu, ktorého sa konečne dočká, sa ich následné stretnutie nesie vo veľmi smutnom duchu. Pretože oboch ničí vedomie, že je... Že skrátka musí byť posledné. Azerovo (Necip Memili) nové vyznanie Fatmu (Ayfer Dönmez) dojme až k slzám, no zároveň ju trochu vystraší intenzita jeho citov, ktorých hĺbku si až doteraz zjavne neuvedomovala.

Celý život protivnej Sultan (Yonca Cevher) akoby sa zredukoval len na brýzganie na nenávidenú švagrinú a závisť na jej tehotenstvo i postavenie v rodine. Pokojne by nechala svoju chorú mamu celé dva dni samu, len aby nemusela opustiť sídlo Barazoğluovcov – aby jej nebodaj nič neušlo. A ak by vedela, že jej svokor práve prepísal 50 % svojho majetku na Dilu, určite by ju z domu nik nedostal ani párom volov. No to by bola škoda, pretože by opäť nestretla muža, ktorý pre ňu pred rokmi veľa znamenal... Bývalého snúbenca Raşita (Koray Şahinbaş)!

Azer sa každú voľnú chvíľku stretáva s Fatmou, preto zmešká historicky prvú večeru Barazoğluovcov a Selamoğluovcov, počas ktorej pán Seyit všetkých šokuje nečakaným návrhom Rızovi – aby spolu vystavali a viedli fabriku! Melike (Hülya Darcan) sa konečne podarí usadiť Gurbet (Asuman Bora), keď odhalí jej najtemnejšie tajomstvo. Ten najväčší úder druhej žene nebohého vodcu však neuštedrí ona, ale polícia, ktorá zatkne a posadí za mreže smoliara Metina (Oktay Gürsoy) – za údajné znásilnenie!

Sledujte vo štvrtok, 23. augusta, o 22.30 a v pondelok, 27. augusta, o 22.25!

Komentáre ( 0)