DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 27. a 28. epizóda

27. 08 2018 23:50 | Alexandra Stahlová
Dila: 27. a 28. epizóda
Dila: 27. a 28. epizóda Foto: Global Agency

Keď Sultan nečakane navštívi Raşit, opäť mu podľahne. Ibaže tentoraz má ich zakázané zblíženie svedka!

Haydar (Hüseyin Soysalan) opäť raz doslova v hodine dvanástej zachráni Rızov (Erkan Petekkaya) život - tentoraz pred guľkou zo zbrane horkokrvného Azera (Necip Memili), ktorý by ho v hlúpom afekte nepochybne bez váhania popravil! A o niečo neskôr je to opäť Haydar, komu sa Rıza vyžaluje zo svojho trápenia kvôli Dile (Hatice Şendil) a u koho hľadá pochopenie po závažnom rozhodnutí, ktoré práve urobil – z lásky k nej je totiž pripravený riskovať hoc aj krviprelievanie medzi oboma rodmi, ak len bude môcť byť jej manželom a vychovávať spolu s ňou jej a İhsanovho (Can Nergis) synčeka ako vlastného! No najvyššiu prioritu teraz má česť jeho rodiny, pretože miestne noviny dnes na titulke priniesli škandalózne odhalenie o Metinovom (Oktay Gürsoy) zatknutí a jeho dôvodoch! A keďže mafiánske spôsoby sú Rızovi cudzie a Dila je právnička... Požiada ju, aby oficiálne zastupovala jeho rodinu v spore s novinami a vymohla pre Selamoğluovcov oficiálne ospravedlnenie za nactiutŕhanie!

Po tom, čo mu otec opäť raz poriadne vyčistí žalúdok kvôli Dile Azer predstiera, že sa zmenil a že mu na švagrinej a jej blahu zrazu naozaj úprimne záleží. Pochopiteľne tým však sleduje len svoje vlastné záujmy... Keď Metin po brutálnom útoku spoluväzňov skončí v nemocnici, Dila získa pádne argumenty na jeho prepustenie do domáceho väzenia. Krátko nato sa Dila kvôli inému sporu nečakane ocitne v problémoch a Rıza ju zachráni, čo ich, aj keď to tak možno na prvý pohľad nevyzerá, opäť o krôčik zblíži...

Zatiaľ nik ani len netuší, že za tými špinavými machináciami, ktoré dostali Metina za mreže, v skutočnosti stojí jeho podarená expriateľka Hülya (Ece Özdikici)! Ako inak, ide o peniaze... Azerova chorá láska Fatmu (Ayfer Dönmez) stále viac a viac desí – a jej absencia jeho manželku Sultan (Yonca Cevher) príšerne ničí. Až tak veľmi, že keď ju nečakane navštívi Raşit (Koray Şahinbaş), opäť mu podľahne. Ibaže tentoraz má ich zakázané zblíženie neželaného svedka!

Sledujte v utorok, 28. augusta, o 22.20 a v stredu, 29. augusta, o 22.25!

Komentáre ( 0)