DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 29. a 30. epizóda

29. 08 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 29. a 30. epizóda
Dila: 29. a 30. epizóda Foto: Global Agency

Rıza vie, že bez Dily nikdy šťastný nebude. A je len otázkou času, kedy konečne urobí to, o čom už dlhšie rozmýšľa...

Nebyť Rızu (Erkan Petekkaya), ktorý sa bez váhania vrhne na ozbrojeného útočníka a zneškodní ho, Azerovi (Necip Memili) by jeho hanebný plán ako sa zbaviť nenávidenej švagrinej (Hatice Şendil) vyšiel! Nanešťastie sa atentátnik rýchlo spamätá a, hoci ho Rıza vytrvalo prenasleduje, podarí sa mu ujsť. Pohľad na Rızu a Dilu v objatí Azera len utvrdí v tom, že si vdova jeho brata za svoju opovážlivosť zaslúži smrť... Zdá sa, že nepoučiteľná Gurbet (Asuman Bora) stratila aj posledné zvyšky súdnosti – nielenže drzo prehľadá Melikinu (Hülya Darcan) izbu v jej neprítomnosti, ale keď ju Rızova mama prichytí pokúsi sa ju dokonca zabiť! Azer robí všetko možné, aby si len nebodaj nik nedal dve a dve dokopy a neupodozrieval ho z najatia nájomného vraha na Dilu, necúvne dokonca ani pred vraždou... No Rızu len tak ľahko niečo nepomýli – je si absolútne istý, že v tejto špinavosti má prsty práve Azer!

Sultan (Yonca Cevher) je buď neuveriteľne hlúpa alebo neuveriteľne bystrá a vypočítavá... V každom prípade, keď ju Dila uvidí s obrovskou modrinou pod okom a rozbitými ústami po tom, čo ju Azer opäť raz nemilosrdne zmlátil, pred ňou i pánom Seyitom (Engin Şenkan) trvá na svojom - že jej manžel nijako neublížil, že len spadla zo schodov! Ibaže ani jej švagriná a ani svokor nepatria do kategórie ľudí, ktorých možno len tak opiť rožkom – Sultan si tým iba viac ublíži, pretože Azer sa k nej správa stále horšie a horšie...

Hoci by všetci jeho blízki uvítali, keby sa Rıza konečne dokázal odpútať od (zdanlivo) bezvýchodiskovej lásky k Dile a posunul sa v živote konečne ďalej, on hlboko vo svojom srdci vie, že bez nej nikdy šťastný nebude. A preto je len otázkou času, kedy konečne urobí to, o čom už dlhšie rozmýšľa - požiada ju o ruku!

Sledujte vo štvrtok, 30. augusta, o 22.20 a v pondelok, 3. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)