DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 35. a 36. epizóda

10. 09 2018 23:50 | Alexandra Stahlová
Dila: 35. a 36. epizóda
Dila: 35. a 36. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa zúfalá Fatma pokúsi obesiť, Melike si uvedomí, že len pre ne dve je bremeno ich tajomstva priťažké...

Keď zlomená a nepredstaviteľne ponížená Melike (Hülya Darcan) nájde Azera (Necip Memili), ako v tranze doňho vyprázdni viac ako polovicu zásobníka a mysliac si, že ho zabila, prenechá jeho telo živlom, vtákom a divej zveri. Za to, čo urobil jej milovanej dcére Fatme (Ayfer Dönmez) si ten pes žiaden súcit ani milosrdenstvo nezaslúži! Diabolská Sultan (Yonca Cevher) vodí úbohého, láskou zaslepeného Raşita (Koray Şahinbaş) za nos – netušiac, že z jej zákonitého manžela, ktorého sa nezmyselne drží ako kliešť, práve viacerými vážnymi zraneniami rýchlo uniká život... Keď o niečo neskôr na statok Barazoğluovcov príde polícia a informuje ich o Azerovi, Sultan ihneď zavolá pánovi Seyitovi (Engin Şenkan). Rıza (Erkan Petekkaya) s Dilou (Hatice Şendil) zatiaľ o ničom, čo sa doma zomlelo, ani len netušia – plánujú návrat domov, do Sarıgölu, a veľmi opatrne i svadbu. No tá prekliata záležitosť s Azerom pochopiteľne všetko zmení.

Pani Eren (Yeşim Gül Akşar) je zdesená, keď jej Dila povie o svojom tajnom zasnúbení s Rızom. Akoby jej akýsi vnútorný hlas našepkával, že sa schyľuje k niečomu veľmi, veľmi zlému... Netrvá dlho a celý Sarıgöl si šepká o tom, že za útokom na Azera stoja Selamoğluovci – vraj kvôli spoločným obchodom s Barazoğluovcami odstraňujú jedného z ich mužov po druhom, aby napokon všetky pozemky i moc v kraji pripadli ich rodu! A po rozhovore s pánom Seyitom už o tom nepochybuje ani sám Rıza, pretože si uvedomí, že Azerov revolver pred časom sám ukryl... Do zásuvky nočného stolíka vo svojej izbe!

Nech už sa Melike akokoľvek snaží utajiť pravdu o dcérinej tragédii, keď sa zúfalá Fatma pokúsi obesiť v stajniach, uvedomí si, že len pre ne dve je bremeno tohto mučivého tajomstva priťažké. Preto sa zdôverí vernému Haydarovi (Hüseyin Soysalan), ktorý ju potom zavezie do nemocnice, aby mohla svoju pomstu dokonať - hoci by to najradšej urobil sám...!

Sledujte v utorok, 11. septembra, o 22.25 a v stredu, 12. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)