DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 37. a 38. epizóda

12. 09 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 37. a 38. epizóda
Dila: 37. a 38. epizóda Foto: Global Agency

Fatma sa bratovi prizná k streľbe na Azera, prisahá však, že jej nič neurobil – pretože vie, že Rıza by ho zabil...

Všetci Selamoğluovci sú v šoku, keď polícia zatkne Melike (Hülya Darcan) za útok na Azera (Necip Memili) a odvedie ju na výsluch. No situácia je ešte oveľa vážnejšia, polícia totiž má povolenie na dôkladnú prehliadku domu i celého pozemku – hľadajú, pochopiteľne, útočnú zbraň... Ešteže Haydar (Hüseyin Soysalan) na rozdiel od ostatných nestratí duchaprítomnosť a v snahe ochrániť milovanú ženu urýchlene koná! Nik okrem Hayriye (Özlem Tokaslan) zatiaľ nevie, že Canipovu (Ali Düşenkalkar) „lojálnosť“ si medzičasom za nemalý peniaz kúpila Rızova (Erkan Petekkaya) mama! Keď sa správy o Melikinom zatknutí dostanú k Barazoğluovcom, Sultan (Yonca Cevher) je na koni – cíti totiž jedinečnú príležitosť, ako poštvať pána Seyita (Engin Şenkan) proti Selamoğluovcom... Ale i proti Dile (Hatice Şendil)! Nanešťastie jej slová padnú na úrodnú pôdu, teda aspoň čiastočne - pán Seyit vypovie Rızovi partnerstvo.

Keď sa Azer preberie, navštívi ho prokurátorka Canan (Bengü Öztürk), aby zaprotokolovala jeho výpoveď. A tá mnohých poriadne prekvapí! Metin (Oktay Gürsoy) zneužije zmätky v rodine na štart vlastného biznisu – a sfalšuje pritom Rızov podpis, aby dostal úver! Fatma (Ayfer Dönmez) chce ochrániť mamu, preto sa bratovi prizná k streľbe na Azera. Vymyslí si vcelku dôveryhodne znejúci príbeh o jeho neprimeranom a obťažujúcom dvorení, kvôli ktorému jej vraj praskli nervy, prisahá však, že jej nič neurobil – pretože vie, že Rıza by ho zabil...

Kým životy všetkých ostatných sa drobia ako týždeň starý chlieb, Sultan by ani nemohla byť šťastnejšia. Testy na klinike totiž potvrdia, že je tehotná! A tak sa do domu Barazoğluovcov opäť vráti radosť – z nečakanej novinky sa všetci úprimne tešia... Teda s výnimkou nastávajúceho „otca“!

Sledujte vo štvrtok, 13. septembra, o 22.20 a v pondelok, 17. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)