DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 39. a 40. epizóda

17. 09 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 39. a 40. epizóda
Dila: 39. a 40. epizóda Foto: Global Agency

Keď Melike drzo otvorí list určený Rızovi... Získa nepredstaviteľne silnú zbraň proti nenávidenej Dile!

Rızovo (Erkan Petekkaya) prekvapenie Dile (Hatice Şendil) vyrazí dych – právom, kúpil im totiž dom! Obaja sú v tejto chvíli neskutočne šťastní a myslia len na krásne prežité roky, ktoré ich na tomto mieste čakajú po svadbe. Len o pár kilometrov ďalej dôjde medzi Azerom (Necip Memili) a Sultan (Yonca Cevher) k ďalšej príšernej hádke – pretože po návšteve lekára, ktorý mu potvrdil, že je neplodný, má Azer absolútnu istotu, že mu jeho podarená manželka nasadila parohy! Jej neodpustiteľnú zradu pred nikým z rodiny neprezradí no v súkromí jej to poriadne „vynahradí“ – je k nej ešte odpornejší a surovejší ako kedykoľvek predtým! Metin (Oktay Gürsoy) nechtiac bratovi poriadne zavarí, keď list preňho nechá u Melike (Hülya Darcan). Tá ho totiž drzo otvorí a... Získa tak nepredstaviteľne silnú zbraň proti nenávidenej Dile.

Na statku Barazoğluovcom dôjde počas osláv Sultaninho tehotenstva k nepredstaviteľnej tragédii, keď jeden z výstrelov pána Seyita (Engin Şenkan) na počesť jeho vnuka vážne zraní krehkú Yasemin (Makbule Sitare Akbaş)... Ako čestný chlap je pán Seyit rázne proti, aby vinu na seba vzal niekto iný, preto sa nielen okamžite k činu prizná, ale dokonca odmieta byť vyšetrovaný na slobode a sám pre seba žiada čo najprísnejší trest!

Kým celý svet okolo nich akoby sa neodvratne rozpadal a na povrch sa z jeho boľavých trhlín dralo len to najhoršie, Rıza a Dila vďaka vzájomnej láske, ktorú konečne naplnia, prežívajú najkrajšie chvíle svojich životov. Nanešťastie však žiadne šťastie, čo ako vymodlené či zaslúžené, netrvá večne..

Sledujte v utorok, 18. septembra, o 22.25 a v stredu, 19. septembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)