DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 41. a 42. epizóda

19. 09 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 41. a 42. epizóda
Dila: 41. a 42. epizóda Foto: Global Agency

Ďalšia hádka medzi Gurbet a Melike vynesie na svetlo sveta hneď niekoľko zaujímavých odhalení!

Keď zomrie jej milovaný kôň, Dila (Hatice Şendil) hneď vie, odkiaľ vietor fúka, preto sa nešťastná, ale i spravodlivo nahnevaná vyberie rovno do sídla Selamoğluovcov, aby Melike (Hülya Darcan) vykričala, čo si o nej myslí a uistila ju, že sa žiadnou z jej špinavostí nenechá zastrašiť! A hoci Melike hrá nevinnú a predstiera, že vôbec nevie, o čom je reč, Rıza (Erkan Petekkaya) nie je hlupák a svoju mamu veľmi dobre pozná, takže vie, kto klame a kto vraví pravdu, a preto mame povie, že týmto krokom ho stratila raz a navždy! Potom si narýchlo zbalí pár vecí - a okamžite sa odsťahuje... Nech sa Azer (Necip Memili) snaží akokoľvek, hviezdy mu zjavne neprajú – vôbec sa mu totiž nedarí dostať sa do väzenia za pánom Seyitom (Engin Şenkan), ktorému chce ukázať Dilin milostný list, adresovaný Rızovi! A keď sa mu konečne pošťastí, otec ho poriadne vyhreší, zmláti a zriekne sa ho, pretože sa medzičasom dozvedel, že poza jeho chrbát rozpredal rodinný majetok!

Po zistení, že naletel prefíkaným podvodníkom a prišiel o všetky peniaze, ktoré si požičal sfalšovaním Rızovho podpisu, sa Metin (Oktay Gürsoy) úplne zosype... Keď sa mu jeho prešpekulovaná mama Gurbet (Asuman Bora) rozhodne pomôcť, dôjde medzi ňou a Melike k ďalšej hádke, ktorá vyvrcholí v Rızovej kancelárii – a na svetlo sveta vynesie hneď niekoľko zaujímavých odhalení! Nemenej „veselo“ je však i na statku Selamoğluovcov, kde sa pred oknom Fatminej (Ayfer Dönmez) izby zrazu zjaví Azer. Ktovie, ako by to dopadlo, nebyť duchaprítomného Haydara (Hüseyin Soysalan)...

Keď sa Rıza úplnou náhodou dozvie o Metinovej zrade, hneď zariadi všetko potrebné. Takže keď sa jeho podarený „brat“ a jeho matka rozhodnú uprostred noci ujsť aj so zvyškom rodinného imania... Čaká ich poriadne prekvapenie!

Sledujte vo štvrtok, 20. septembra, o 22.20 a v pondelok, 24. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)