DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 43. a 44. epizóda

24. 09 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 43. a 44. epizóda
Dila: 43. a 44. epizóda Foto: Global Agency

Azerovi sa nepodarí zastrašiť Dilu - práve naopak, ona mu uštedrí takú ranu, akú ešte nikdy nikto predtým!

Mal to byť ich najšťastnejší deň, no keď Dile (Hatice Şendil) zazvoní telefón a riaditeľ väznice ju informuje o tom, že pán Seyit (Engin Şenkan) práve dostal rozsiahly infarkt, svadba s Rızom (Erkan Petekkaya) je razom zabudnutá. Zničená nevesta sa sotva stihne prezliecť a už aj uháňa do väzenia, aby, ak Alah dá, svokra ešte zastihla nažive. Než muž, ktorého s láskou a vďačne volala otcom, vydýchne naposledy, zverí jej strašné tajomstvo, ktoré predčasne ukončilo jeho púť na tomto svete – pravdu o tom, čo Azer (Necip Memili) urobil Fatme (Ayfer Dönmez)! Smrť hlavy rodiny Barazoğluovcov bolestne zasiahne veľa ľudí, ktorí ho mali radi a vážili si ho – a mnohé navždy zmení. Mnohé, no nie všetko. A rozhodne nie Azerovu bezmocnú nenávisť k švagrinej, ktorej sa chce zbaviť hádam ešte viac, ako Rızu...

Hoci pani Eren (Yeşim Gül Akşar) nástojí na tom, aby čo najskôr opustili Sarıgöl, Dila sa Azerovými hysterickými výstupmi zastrašiť rozhodne nenechá – a ani jeho nemenej trápnymi hrozbami. Práve naopak, odhalením toho, čo vie, len medzi štyrmi očami, mu uštedrí takú ranu, akú ešte nikdy nikto predtým! No ak si myslel, že horšie to už ani nemôže byť, veľmi sa mýlil. Keď totiž na druhý deň na statok príde notár kvôli pozostalosti pána Seyita, ukáže sa, že všetok svoj majetok zanechal Dile - vrátane poručníctva nad podielmi ešte nenarodeného Sultaninho (Yonca Cevher) potomka!

Keď sa Rıza dozvie o Dilinom ľúbostnom liste, ktorým ju vydieral Azer, hneď vie, ako sa k nemu dostal, preto sa ponáhľa domov, aby mame do tváre vykričal všetko opovrhnutie a sklamanie, ktoré k nej teraz cíti!

Sledujte v utorok, 25. septembra, o 22.25 a v stredu, 26. septembra, o 22.20!

Komentáre ( 0)