DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 45. a 46. epizóda

26. 09 2018 23:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 45. a 46. epizóda
Dila: 45. a 46. epizóda Foto: Global Agency

Na Sultaninu veľkú smolu práve jej násilnícky manžel zistí, prečo si tak vychutnáva neprítomnosť švagrinej!

Úbohá Dila (Hatice Şendil) nemá najmenšiu šancu, keď ju brutálni útočníci naložia do auta, spútajú, zalepia jej ústa a unesú ju ktoviekam! Rıza (Erkan Petekkaya) sa o jej zmiznutí dozvie, až keď ho zalarmuje krajne znepokojená pani Eren (Yeşim Gül Akşar), ktorá sa aj napriek opakovaným pokusom nemôže dcére dovolať. Preto okamžite odvolá dohodnuté stretnutie s Fatmou (Ayfer Dönmez) a vydá sa pátrať po milovanej žene. A keďže ani poriadne nevie, kde má začať hľadať, prvým miestom, kam sa vyberie, je... Sídlo Barazoğluovcov! Keďže čo Azer (Necip Memili) nie je doma, všetko nasvedčuje tomu, že za zmiznutím Dily stojí práve on. No keď ho Rıza nájde na mol opitého v krčme a odprisahá, že švagrinej nič neurobil – bez nej sa totiž nedostane k rodinným peniazom -, je jasné, že v tom musí maž prsty niekto iný. Ale kto? Žeby... Melike (Hülya Darcan)?! Podľa Rızu je to nielen možné, ale viac ako pravdepodobné, no jeho mama trvá na svojej nevine a cíti sa dotknuto.

Zatiaľ o tom síce ešte nikto nevie, no Melike už zjavne vybrala Fatme ženícha, hoci ho temer vôbec nepozná – sympatického, no zvláštne neistého Serdara (Ozan Çobanoğlu), mladšieho brata jej dávneho známeho, poslanca Selçuka (Mahir Günşiray)! No aby sa nik nedozvedel o jej hanbe, chce dcére ešte pred možnými pytačkami zabezpečiť operáciu, ktorá zahladí všetky stopy po tom, čo jej Azer urobil – teda, samozrejme, len po fyzickej stránke...

Kým sa všetci horúčkovito snažia nájsť Dilu, Sultan (Yonca Cevher) si neskrývane vychutnáva neprítomnosť nenávidenej švagrinej. Na rozdiel od ostatných totiž niečo vie. Čo presne... Na jej veľkú smolu zistí práve jej násilnícky, a po výsluchu na prokuratúre navyše aj extrémne predráždený manžel!

Sledujte vo štvrtok, 27. septembra, o 22.20 a v pondelok, 1. októbra, o 22.25!

Komentáre ( 0)