DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 49. a 50. epizóda

03. 10 2018 23:35 | Alexandra Stahlová
Dila: 49. a 50. epizóda
Dila: 49. a 50. epizóda Foto: Global Agency

Melike prítomnosť Arzu neskrývane teší - a zjavne v nej vidí šancu konečne rozoštvať Rızu a Dilu...!

Aj keď je to pre Dilu (Hatice Şendil) naozaj tvrdá zaťažkávajúca skúška, prekvapivo v sebe dokáže potlačiť antipatiu k Melike (Hülya Darcan) a zúčastniť sa slávnostnej večere u Selçuka (Mahir Günşiray) a Serdara (Ozan Çobanoğlu) – ako inak, len kvôli Rızovi (Erkan Petekkaya). Hoci si to jej milý veľmi váži, myšlienkami je inde – pri jeho bývalej priateľke Arzu (Didem Balçın), ktorá sa mu práve nepochopiteľne ozvala po dlhých rokoch s tým, že za ním cestuje do Sarıgölu kvôli niečomu dôležitému a neodkladnému. Ani Fatma (Ayfer Dönmez) sa však vôbec nedokáže uvoľniť – ako inak kvôli Azerovi (Necip Memili) a nástojčivým esemeskám, ktorými ju nonstop bombarduje! Z viacerých dôvodov rozpačitý večer sa však skončí skôr, ako sa v podstate stihol začať, keď Rıza po ďalšom tajnom telefonáte s Arzu narýchlo odvezie Dilu domov a bez toho, aby jej niečo povedal, sa ponáhľa ratovať svoju ex!

Kým Melike prítomnosť Arzu v dome Selamoğluovcov neskrývane teší - a zjavne v nej vidí šancu konečne rozoštvať Rızu a Dilu -, Fatme i Haydarovi (Hüseyin Soysalan), ktorí chcú, aby bol Rıza šťastný, je proti srsti. Sám Rıza však akoby si vôbec neuvedomoval, že tajnostkárčením a uprednostňovaním kohokoľvek pred Dilou svoj vzťah s ňou vážne ohrozuje. A keď v tom bude pokračovať... Ani nebude treba nikoho tretieho a príde o ňu! Keď sa trochu spamätá a zabojuje o ňu – namiesto koňa, o ktorého ju tak kruto pripravila jeho mama, jej daruje nového žrebca menom Ateş -, diabolská Melike už nanešťastie presne vie, ako ich rozdeliť...

Hoci je Sultan (Yonca Cevher) riadna potvora, peklo, ktoré teraz prežíva dennodenne vo väzení si ani ona nezaslúži. Od Azera žiadnu pomoc nečaká, no ešte je tu jej biedna mama. A na jej veľké šťastie... Ešte ktosi.

Sledujte vo štvrtok, 4. októbra, o 22.20 a v pondelok, 8. októbra, o 22.20!

Komentáre ( 0)