DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 51. a 52. epizóda

08. 10 2018 23:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 51. a 52. epizóda
Dila: 51. a 52. epizóda Foto: Global Agency

Zatiaľ nik netuší, že Selçuk a Serdar nevstúpili do životov Selamoğluovcov náhodou, ale... Kvôli nemilosrdnej pomste!

Návrat domov je pre Dilu (Hatice Şendil) obrovským šokom - situácia, v ktorej prichytí Rızu (Erkan Petekkaya) s jeho expriateľkou Arzu (Didem Balçın) totiž vyzerá naozaj, ehm, maximálne kompromitujúco – čerstvo osprchovaná neznáma kráska sa v ich dome, a navyše ešte v jej župane, objíma s jej milovaným! Nuž, Melike (Hülya Darcan) to naozaj nemohla lepšie naplánovať – a zjavne si ani nemohla vybrať väčšiu potvoru na zničenie dôvery medzi Rızom a Dilou, ako práve prefíkanú Arzu... Aj na statku Barazoğluovcov však Dilu čakajú zlé správy. Dozvie sa totiž, že Sultan (Yonca Cevher) museli previezť do nemocnice, pretože temer prišla o dieťa – a že Azer (Necip Memili) namiesto toho, aby aspoň predstieral účasť a snažil sa zorganizovať jej pomoc, spokojne doma vyspáva opicu, akoby sa nechumelilo! Hoci to nie každý chápe, keďže Dila nebohému pánu Seyitovi (Engin Şenkan) sľúbila, že sa postará o jeho vnúča, je rozhodnutá urobiť všetko, čo je v jej silách, aby Sultan čo najskôr dostala z väzenia.

Jej osobný život je popritom stále na vedľajšej koľaji – a dokonale v troskách. Navyše už aj jej mama Eren (Yeşim Gül Akşar) je opäť proti jej vzťahu s Rızom. Vzhľadom na okolnosti už totiž nepochybuje, že mu vyhovuje rovnaký model rodiny, ako mal jeho otec. S dvoma ženami! Zatiaľ nik zo Selamoğluovcov netuší, že Selçuk (Mahir Günşiray) a Serdar (Ozan Çobanoğlu) nevstúpili do ich životov náhodou, ale z jedného jediného dôvodu... Kvôli nemilosrdnej pomste za dávnu krivdu! A plánujú pre svoje ciele zneužiť nielen úbohú Fatmu (Ayfer Dönmez), ale i Dilu!

Azer zúri, keď zistí, že nemá najmenšiu šancu získať od Dily rodinný majetok – ten skrátka dostane až o 18 rokov „jeho potomok“. Arzu vytiahne v boji o Rızovo srdce zbraň najtvrdšieho kalibru – dokonale predstierajúc krehkosť, bezbrannosť a odovzdanosť ho požiada, aby v prípade, že sa jej niečo stane... Postaral o jej dcérku. Nik iný to vraj nemôže byť, pretože skrátka nikomu okrem neho tak bezmedzne nedôveruje...

Sledujte v utorok, 9. októbra, o 22.20 a v stredu, 10. októbra, o 22.20!

Komentáre ( 0)