Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 95. a 96. epizóda

21. 12 2018 00:25 | Alexandra Stahlová
Dila: 95. a 96. epizóda
Dila: 95. a 96. epizóda Foto: Global Agency

Fatma konečne prezradí Rızovi, čo - a prečo - preňho Dila urobila! Ešte viac ho však prekvapí Azerovo priznanie...

Radosť Rızovej (Erkan Petekkaya) rodiny z jeho oslobodenia vystrieda zúfalstvo, hnev a bezmocnosť, keď sa pred bránami väznice namiesto neho dočkajú len správy o jeho šokujúcej smrti! Keď Melike (Hülya Darcan) zbadá Dilu (Hatice Şendil), ktorá je úplne ochromená žiaľom a neschopná akejkoľvek ľudskej reakcie, zúrivo sa na ňu vrhne, pretože podľa nej za to všetko môže práve ona – a nebyť Haydara (Hüseyin Soysalan), zrejme by Dilu namieste zabila holými rukami! Zatiaľ nik okrem hŕstky zasvätených – riaditeľa väznice, jedného zo strážcov, väzenského lekára a prokurátorky Canan (Bengü Öztürk) – ani len netuší, že nôž útočníka Rızu síce zasiahol, no nezabil! A aby sa všetci hriešnici dočkali spravodlivého trestu, ešte nejaký čas to tak musí zostať... Ľahké to ale nebude, obzvlášť preto, že sviniar Suat (Görkem Mertsöz) sa chce na vlastné oči presvedčiť o tom, že jeho sok je naozaj mŕtvy. V najťažších chvíľach je Dile aspoň chvíľu oporou zdrvená Fatma (Ayfer Dönmez), no potom už je, žiaľ, vydaná na milosť a nemilosť hysterickému Suatovi, ktorý sa k nej správa horšie ako k handre a sústavne na ňu vrieska!

Plán sprisahancov zasvätiť do všetkého aj niekoho zvonka sa naplní skôr, ako dúfali – Canan si vyberie Fatmu, ktorú zazrie strateno a ako bez duše potkýnať sa popri ceste. Krátko nato sa však už pravdu dozvedia i Melike, Melis (Billur Duru) a Haydar, keď sa Rıza nenápadne vkradne domov. Úbohá Dila však stále nič netuší a naďalej trpí ako zviera... Nikto a nič jej nemôže zabrániť, aby sa šla s milovaným mužom naposledy rozlúčiť – a Suat už vôbec nie! Fatma je zdesená, keď naivná Melis prezradí Arzu (Didem Balçın), že Rıza žije. Vie totiž, že bratovej bývalej nemožno veriť...

Zo strachu, aby sa jej brat nevrhol s horúcou hlavou do ďalších problémov, povie Fatma Rızovi konečne pravdu o tom, čo - a prečo - preňho Dila urobila! Ešte viac, ak je to vôbec možné, však Rızu prekvapí Azerovo (Necip Memili) priznanie, že je neplodný!

Sledujte v pondelok, 7. januára, o 23.35 a v utorok, 8. januára, o 22.25!