Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 97. a 98. epizóda

08. 01 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 97. a 98. epizóda
Dila: 97. a 98. epizóda Foto: Global Agency

Keď Rıza povie Fatme, prečo jej výbušného manžela nedokázal zabiť, je šokovaná. A jej láska k nemu... Je preč.

Rıza (Erkan Petekkaya) a Dila (Hatice Şendil), žiaľ, netušia, že ich tajomstvo už nie je tajomstvom – okrem Azera (Necip Memili), ktorému sa Rıza nedávno ukázal sám, už totiž pravdu pozná aj Suat (Görkem Mertsöz), ktorý svoju ženu chrapúnsky stopoval! Sultan (Yonca Cevher) spojenectvo s exmanželom natoľko stúpne do hlavy, že hlúpo urazí Canipa (Ali Düşenkalkar) a Hayriye (Özlem Tokaslan), ktorý sa starajú o jej synčeka – necitlivo im šplechne im do tváre, že nevedia, čo to znamená byť rodičmi, keďže sami žiadne deti nemajú! Suat sa vyhrážkami a zastrašovaním pokúsi zmanipulovať Azera, no neuspeje. Neodpustí si preto škodoradostné upozornenie, že keďže Rıza bol pred svojou „smrťou“ zbavený viny, jeho svedectvo je vedené ako falošné, takže proti nemu bude vedené trestné konanie! Keď Rıza povie Fatme (Ayfer Dönmez), prečo jej výbušného manžela nedokázal zabiť, je šokovaná. Všetky jeho hriechy tak teraz síce konečne dávajú aký-taký zmysel, no jej láska k nemu... Je preč.

Nepoučiteľná Melike (Hülya Darcan) sa stále viac a viac vzďaľuje obom svojim deťom – a len vlastnou vinou, pretože tvrdohlavo odmieta akceptovať, koho milujú... Rızov návrat do firmy neprebehne práve ideálne. Niežeby sa mu zamestnanci netešili, to rozhodne nie. Problémom sú peniaze – alebo skôr ich akútny nedostatok... Arzu (Didem Balçın) je prekvapená, keď zistí, že Kadir spolupracuje s Azerom. Canan (Bengü Öztürk) sa vďaka súkromnému detektívovi podarí dostať sa k naozaj zaujímavým dôkazom!

Dôverčivá Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) akoby zrazu zabudla na všetku opatrnosť - stretne sa s Hakanom (Emre Aksoy) uňho doma... Dila je zdesená, keď sa na večeru namiesto Rızu nečakane dostaví nepredstaviteľne agresívny Suat, ktorý sa navyše opäť pokúsi domôcť plnenia manželských povinností!

Sledujte v utorok, 8. januára, o 23.30 a v stredu, 9. januára, o 22.15!