Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 99. a 100. epizóda

09. 01 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 99. a 100. epizóda
Dila: 99. a 100. epizóda Foto: Global Agency

Rıza naletí svojim protivníkom, a tak... Vytiahne za bieleho dňa pred množstvom ľudí zbraň a postrelí Suata!

Dila (Hatice Şendil) je na pokraji nervového zrútenia, pretože ten slizký had Suat (Görkem Mertsöz) svoj súhlas s anulovaním manželstva podmieňuje ďalšou nehoráznosťou – vraj jej dá voľnosť, len ak... S ním strávi aspoň jednu jedinú noc! Arzu (Didem Balçın) sa rozhodne vyhľadať Rızu (Erkan Petekkaya), aby opäť raz využila situáciu vo svoj prospech. Povie mu skoro všetko, čo vie o Kadirovi. Teda s výnimkou toho najdôležitejšieho – že Kadir paktuje s Azerom (Necip Memili)! Dobrák Rıza ju na oplátku opäť privedie na statok Selamoğluovcov, aby potešil Melis (Billur Duru) – pochopiteľne tým ale poriadne rozladí Melike (Hülya Darcan) a Fatmu (Ayfer Dönmez), ktoré mu to aj dajú dostatočne nahlas najavo... No i na statku Barazoğluovcov je „veselo“ – vďaka Canipovi (Ali Düşenkalkar) a Hayriye (Özlem Tokaslan), medzi ktorými to ukážkovo škrípe kvôli nenaplnenej túžbe po dieťatku, ale i vďaka Azerovi, ktorému sa nečakane pripomenie jeho nedávna, ehm... Jednorazovka!

Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) zaskočí, ako hrubo sa Suat správa k Dile. Ešte viac však jej spôsob obrany – ostrý nôž pod jeho krkom a vyhrážka, že ak neprestane... Zabije ho! Kadirovi sa vďaka Azerovi podarí dokonale znemožniť horkokrvného Rızu, keď ho zámerne navedie na falošnú stopu. Vyzerá to totiž tak, že paktuje so Suatom, kvôli čomu Rıza stratí nervy a... Vytiahne za bieleho dňa pred množstvom šokovaných ľudí zbraň a (v tomto prípade výnimočne) nič netušiaceho Suata postrelí! Sultan (Yonca Cevher) sa snaží kúpiť si Efeho (Ercan Özdal) mlčanie. Smoliara šoféra však viac ako plné vrecká zaujíma milovaná Yasemin a jej poblúznenie Hakanom (Emre Aksoy).

Keď Fatme príde poštou oznámenie o začatí rozvodového konania, úplne sa zosype. No aj Azer sa cíti, akoby dostal poriadne tvrdú ranu päsťou do žalúdka... Melike sa každým dňom viac a viac cíti vo vlastnom dome ako nechcený cudzinec, preto sa po zrelej úvahe rozhodne pre naozaj nečakaný krok...

Sledujte v stredu, 9. januára, o 23.30 a vo štvrtok, 10. januára, o 22.20!