Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 101. a 102. epizóda

10. 01 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 101. a 102. epizóda
Dila: 101. a 102. epizóda Foto: Global Agency

Suatov starostlivo pripravený „dokonalý večer“ s Dilou rozhodne nedopadne podľa jeho predstáv!

Suat (Görkem Mertsöz) neskrýva radosť z toho, že sa zrútená Dila (Hatice Şendil) napokon rozhodla vyhovieť jeho chorému ultimátu. No nechutné víťazstvo mu zjavne nestačí, chce totiž, aby hrali akúsi zvrátenú hru na naplnenie dávnej študentskej lásky! Melike (Hülya Darcan), žiaľ, nevie nič o Rızovej (Erkan Petekkaya) návšteve u Haydara (Hüseyin Soysalan), a tak na muža, s ktorým chce začať nový život, čaká márne – a keď zájde do domčeka, ktorý sa po odchode zo statku Selamoğluovcov stal jeho domovom, nájde len list na rozlúčku... Kým sa úbohá Fatma (Ayfer Dönmez) zožiera kvôli Azerovi (Necip Memili), on už akoby na ňu úplne zabudol – akoby sa rozhodol nahradiť ju vo svojom srdci kvetinárkou, s ktorou nedávno strávil noc! Keď Rıza zistí, že jeho mama nie je doma, verí, že Haydar ignoroval jeho varovanie a utiekol s ňou. Pochytí ho nesmierna zlosť a vyberie sa do jeho domčeka, kde však nájde len zlomenú Melike, z ktorej akoby vyprchal všetok život. Od tejto chvíle si už mama a syn nemajú čo povedať...

Dila si narastajúcu paniku, odpor a zúfalstvo vyventiluje tým najhorším možným spôsobom na nevinných – najprv na Hayriye (Özlem Tokaslan) a neskôr aj na Yasemin (Makbule Sitare Akbaş), ktorá útechu hľadá v Hakanovom (Emre Aksoy) náručí! Suata čaká obrovské sklamanie, jeho starostlivo pripravený „dokonalý večer“ s Dilou totiž sa síce začne z jeho pohľadu veľmi sľubne, no napokon dopadne úplne inak – Dila nielenže ujde, ale na úteku pred ním navyše spôsobí nehodu a skončí v nemocnici! Keď tam dorazí Rıza a zbadá, v čom je jeho láska oblečená, krvi by sa v ňom nedorezal... A ani jej evidentné lži mu na pokoji nepridávajú!

Keď sa Dila od Fatmy dozvie, že je Azer vraj neplodný a pochopí, že Sultanino (Yonca Cevher) dieťa teda určite nie je jeho, myslí si, že jej zradu drží v tajnosti len preto, lebo... Zabil jej mamu (Yeşim Gül Akşar)!

Sledujte vo štvrtok, 10. januára, o 23.30 a v pondelok, 14. januára, o 22.20!