Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 105. a 106. epizóda

15. 01 2019 00:55 | Alexandra Stahlová
Dila: 105. a 106. epizóda
Dila: 105. a 106. epizóda Foto: Global Agency

Rızu s Dilou opäť raz rozdelí boľavá hádka kvôli intrigánke Arzu, ktorá proti Dile sústavne štve aj naivnú Melis!

Statok Barazoğluovcov akoby bol prekliaty, akoby z nejakého nepochopiteľného dôvodu magicky priťahoval zlo... Sultan (Yonca Cevher) je už síce preč, no okrem v sebaľútosti sa utápajúceho Azera (Necip Memili) a stále neznesiteľnejšieho Suata (Görkem Mertsöz) sa tu najnovšie rozťahuje aj jeho nemenej hnusný a slizký brat Fuat! Nečudo, že sa citlivá Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) stále častejšie utieka k Hakanovi (Emre Aksoy), čo sa jej, žiaľ, nepekne vypomstí. Napriek všetkému, v čo kedy verila, o čom snívala... S ním totiž strávi noc! A nanešťastie jej ranný návrat domov nezostane nepovšimnutý, uvidia ju Hayriye (Özlem Tokaslan) a Canip (Ali Düşenkalkar), pre ktorých je temer ako dcéra, a preto si o ňu robia starosti... Suat a Fuat prezradia Azerovi plány na ošklbanie Dily (Hatice Şendil) a Rızu (Erkan Petekkaya), z ktorých by mohol profitovať - no bez akejkoľvek garancie. Dily sa veľmi dotkne, keď úplnou náhodou odhalí, že Arzu (Didem Balçın) teraz býva u Selamoğluovcov!

Rıza vie, že presvedčiť Melike (Hülya Darcan), aby súhlasila s predajom nemalej časti ich majetku a pomohla tak zachrániť rodinnú firmu a zamestnancov, bude tvrdý oriešok, no až s takou prudkou reakciou, akej sa dočká, rozhodne nerátal. A akoby to nestačilo, čaká ho ďalšia boľavá hádka s Dilou - kvôli Arzu, ktorej intrigy ich opäť raz rozdelia... Najhoršie však je, že Arzu proti Dile sústavne štve aj naivnú Melis (Billur Duru)! Keď sa Melike dozvie, ako to naozaj je s prevodom ich majetku, najprv sa nepredstaviteľne rozzúri, no potom sa rozhodne využiť situáciu – papiere podpíše, len ak jej Rıza sľúbi, že sa s Dilou potom definitívne rozíde!

Fatmu (Ayfer Dönmez) úplne položí, keď zistí, že jej nová milá kamarátka z kvetinárstva je... Tá neznáma žena, ktorá tak rýchlo a nepochopiteľne zaujala jej miesto a ktorú v duši už toľkokrát prekliala - Azerova nová priateľka!

Sledujte v utorok, 15. januára, o 23.35 a v stredu, 16. januára, o 22.20!