Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 107. a 108. epizóda

16. 01 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Dila: 107. a 108. epizóda
Dila: 107. a 108. epizóda Foto: Global Agency

Dile a Rızovi sa napokon naozaj veľmi škaredo vypomstí, že pred sebou majú sústavne nejaké tajnosti.

Hoci Azer (Necip Memili) často a rád strúha formu, aký je tvrdý chlap, keď Fuat priamo pred jeho očami chladnokrvne zastrelí Kadira a jeho mužov, totálne ho to rozhodí. Najradšej by tomu šialencovi, ktorý je zjavne ešte vyšinutejší než on sám, hneď sám vpálil guľku do hlavy! No nanešťastie potrebuje jeho pomoc pri odpratávaní tiel, takže voľky-nevoľky musí pristať na spoluprácu... Canan (Bengü Öztürk) sa snaží dohovoriť Dile (Hatice Şendil), aby sa s Rızom (Erkan Petekkaya) konečne začali správať ako dospelí a nevideli problémy tam, kde vlastne žiadne nie sú, no nepochodí – tá záležitosť s Arzu (Didem Balçın) skrátka Dilu príliš zraňuje... To, čo by ešte donedávna nepripustil ani len sám pred sebou, nieto ešte pred niekým cudzím, Azerovi vykĺzne počas hádky s novou priateľkou, ktorá mu kvôli Fatme (Ayfer Dönmez) riadne vyčistí žalúdok – že krach ich vzťahu ho úplne zničil a že jeho srdce je na prach! Po prepise dohodnutej časti majetku na Suata (Görkem Mertsöz) sa Melike (Hülya Darcan), Rıza a Fatma konečne uzmieria a hrdá vodkyňa sa dokonca znovu vráti na statok Selamoğluovcov.

Dile a Rızovi sa naozaj veľmi škaredo vypomstí, že pred sebou majú sústavne nejaké tajnosti. To, že Suat od oboch vymámil nemalý majetok totiž zistia príliš neskoro – po prevode ich podielov naňho! Keď sa s ním besniaci Rıza vyberie porátať, len tak-tak, že neuviazne v ďalšej zdanlivo dokonale nastraženej pasci podlého prokurátora! Nanešťastie všetko nasvedčuje tomu, že Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) sa v Hakanovi (Emre Aksoy) veľmi, veľmi zmýlila – mladý lekár jej už totiž nevolá, nedvíha a ani neodpovedá na esemesky... A práve keď jej je najťažšie, jej osud znovu pošle do cesty Efeho (Ercan Özdal)!

Fatma (Ayfer Dönmez) sa rozhodne dať dieťatku, ktoré nosí pod srdcom, urobiť testy otcovstva, hoci tým riskuje možný potrat i budúcu neplodnosť! Arzu (Didem Balçın) je síce v šoku, že Kadir už je po smrti, no ani jeho neslávny koniec jej nebráni v spriadaní ďalších šialených plánov...

Sledujte v stredu, 16. januára, o 23.40 a vo štvrtok, 17. januára, o 22.20!