Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 109. a 110. epizóda

17. 01 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 109. a 110. epizóda
Dila: 109. a 110. epizóda Foto: Global Agency

Dila je veľmi dojatá a veľmi, veľmi šťastná, keď ju milovaný Rıza konečne požiada o ruku!

Keď Azer (Necip Memili) čierne na bielom uvidí, že podľa testov DNA je na 99,99 % otcom Fatminho (Ayfer Dönmez) dieťaťa, poriadne ho to vykoľají. Nemôže tomu uveriť, veď má predsa ten papier o neplodnosti, nie? Myslí si, že je to len nejaká odporná hra jeho bývalého švagra Rızu (Erkan Petekkaya) a exmanželky. No hlboko vo svojom srdci vie, že oni, na rozdiel od neho, podobných špinavostí nie sú schopní... Potvora Sultan (Yonca Cevher) sa rozhodne využiť, že už pozná tajomstvá darebáka Hakana (Emre Aksoy). Pritlačí naňho, aby zmanipuloval výsledky testov DNA jej synčeka tak, aby vyšlo, že Azer je jeho otec – lebo inak povie všetko, čo vie, jeho snúbenici i Yasemin (Makbule Sitare Akbaş)! Dilin (Hatice Şendil) rozvod so Suatom (Görkem Mertsöz) prebehne ľahko, no zdá sa, že oslavy budú musieť kvôli Rızovej zaneprázdnenosti počkať. Dila nevie, že Canan (Bengü Öztürk) a Rıza pre ňu v tajnosti chystajú obrovské romantické prekvapenie...

Azer zájde za Fatmou, aby ju požiadal o prepáčenie i druhú šancu, no všetky jeho vyznania sa od nej odrazia ako od gumovej steny – utrápená a ponížená Fatma ho odmietne a pošle preč! Zúfalá Yasemin urobí niečo nepredstaviteľné... Vyzbrojená Dilinou zbraňou sa rozhodne Hakana primäť k rozhovoru, ktorému sa on tak okato vyhýba – pripravená zabiť jeho i seba, ak sa bude chcieť zo všetkého vyvliecť! Dila je veľmi dojatá a veľmi, veľmi šťastná, keď ju milovaný Rıza konečne požiada o ruku! To ale, pochopiteľne, nemožno povedať o horkokrvnej Melike (Hülya Darcan), keď jej syn povie o svojich úmysloch!

Fatma si robí o mamu stále väčšie a väčšie starosti. Nezdá sa jej totiž normálne, že vždy, keď ju niekto alebo niečo rozruší, siaha po zbrani a vyhráža sa násilím! Na statku Barazoğluovcov je razom všetko hore nohami, keď sa tam zrazu zjaví Sultan a domáha sa stretnutia s Azerom!

Sledujte vo štvrtok, 17. januára, o 23.30 a v pondelok, 21. januára, o 22.20!