Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 111. a 112. epizóda

18. 01 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Dila: 111. a 112. epizóda
Dila: 111. a 112. epizóda Foto: Global Agency

Rızu rozhodí telefonát s Azerom, predstierajúcim, že je Kadir, že strieľal na Arzu a stojí i za útokom na Dilu...!

Hoci je Dila (Hatice Şendil) evidentne vážne zranená a má veľké bolesti, na smrť vydesený Rıza (Erkan Petekkaya) nemôže inak, musí ju vytiahnuť z auta a riskovať, že jej stav zhorší – je totiž len otázkou času, kým sa vytekajúci benzín z prerazenej nádrže vznieti a auto vyletí do vzduchu! Keď Dilu naloží privolaná sanitka a odvezie ju do nemocnice, je mladá vodkyňa rodu Barazoğluovcov už v hlbokom bezvedomí a musia ju okamžite operovať... Keď sa Suat (Görkem Mertsöz) dozvie o Dilinej nehode, napriek Cananiným (Bengü Öztürk) dôrazným varovaniam sa ponáhľa do nemocnice tiež. Takže konflikt s totálne vykoľajeným Rızom je viac-menej predprogramovaný – a nebyť Canan, zrejme by toho slizkého hada tentoraz asi naozaj zabil! Hoci by si to nikdy nebol pomyslel, Azerovi (Necip Memili) je kvôli tomu, čo urobil, aby si naklonil Melike (Hülya Darcan), samému zo seba zle... A o to ťažšie preňho za týchto okolností je Fatmino (Ayfer Dönmez) opätovné, a tentoraz už zrejme naozaj konečné odmietnutie...

Ťažko povedať, čo tým Sultan (Yonca Cevher) sleduje, no z nejakého dôvodu pomáha Efemu (Ercan Özdal) zapôsobiť na Yasemin (Makbule Sitare Akbaş)! Pohľad na doráňanú Dilu prebudí v Azerovi svedomie a vženie mu slzy do očí – no nestačí to na to, aby sa priznal! Zistenie, že Dilino auto malo poškodené brzdy, Rızu nepredstaviteľne rozhodí. A nepridá mu ani Azerom fingovaný telefonát – ten totiž predstiera, že je Kadir a nielenže strieľal na Arzu (Didem Balçın), ale stojí i za útokom na Dilu... Canip (Ali Düşenkalkar) prezradí Hayriye (Özlem Tokaslan), že videl Azera vŕtať sa v Dilinom aute! Azerovo špinavé tajomstvo tak pozná stále viac a viac ľudí. Napríklad už aj Arzu!

Úbohá Melis (Billur Duru) sa veľmi trápi – otec trávi všetok voľný čas v nemocnici pri Dile a mama je preč... Závidieť však niet čo ani Azerovi, okrem výčitiek svedomia ho totiž úplne prevalcujú výsledky DNA testov malého Seyita, podľa ktorých je drobček... Jeho syn!

Sledujte v pondelok, 21. januára, o 23.40 a v utorok, 22. januára, o 22.20!