Dila cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dila: 113. a 114. epizóda

22. 01 2019 01:00 | Alexandra Stahlová
Dila: 113. a 114. epizóda
Dila: 113. a 114. epizóda Foto: Global Agency

Melike prisľúbi Azerovi, že mu pomôže znovu si získať Fatmu – ale len ak Dilu zabije ešte pred svadbou!

Diablica Arzu (Didem Balçın) a jej hnusný milenec Fuat sa naivne domnievajú, že ich plán vyšiel a Rıza (Erkan Petekkaya) je konečne mŕtvy. Netušia, že bystrý vodca klanu Selamoğluovcov spolupracuje s políciou a mal na sebe nepriestrelnú vestu, ktorá mu zachránila život. Život jeho milovanej Dily (Hatice Şendil) akýmsi zázrakom práve v rovnakom okamihu zachráni niečo naozaj nečakané – jeho meno na jej perách! Práve to totiž, ako akési magické zaklínadlo, zastaví nezmieriteľnú Melike (Hülya Darcan), ktorá ju prišla zabiť! Potvora Sultan (Yonca Cevher) sa ešte ani nestihla poriadne ohriať na statku Barazoğluovcov a Hayriye (Özlem Tokaslan) s Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) sú už s nervami na konci, ako ich neustále kvôli všetkému sekíruje a hrá sa znova na veľkú paniu! Zdá sa, že ani druhý začiatok Azera (Necip Memili) a Fatmy (Ayfer Dönmez) sa nezrodil pod šťastnou hviezdou... Kvôli Sultan a jej lžiam a kvôli Melike, ktorá na Azera tlačí - aby dokončil, čo začal.

Azer sa od Hakana (Emre Aksoy) dozvie, že test potvrdzujúci jeho otcovstvo malého Seyita bol zmanipulovaný. Ibaže Sultan medzičasom tiež získa cenný tromf - od uvraveného Canipa (Ali Düşenkalkar) -, a tak sa z malého Seyita oficiálne stane... Barazoğlu. Dilu totálne vykoľají, keď sa pred ňou Yasemin preriekne a ona sa tak konečne dozvie, že jej niekto prerezal brzdy! Náladu jej ale vzápätí zlepší Rıza, keď jej ukáže svadobné oznámenie. Ich oznámenie... Keď ponížená Fatma povie Azerovi, že s ním skončila, Melike mu prisľúbi, že mu pomôže jej názor zmeniť a znovu si ju získať– ale len ak Dilu zabije ešte pred svadbou!

Rıza využije príležitosť a unesie Suata (Görkem Mertsöz) - aby sa dostal k jeho bratovi a mohol si tak pekne od pľúc všetko vyjasniť s oboma skazenými súrodencami. Nanešťastie ale nerátal s tým, že táto jeho akcia je pre nich čímsi ako červeným súknom pre býka – a že bude nasledovať mimoriadne tvrdá reakcia...

Sledujte v utorok, 21. januára, o 23.40 a v stredu, 23. januára, o 22.20!